Бумбокс i Сергiй Жадан присвятили відео на пісню «Правда» медикам, добровольцям та волонтерам

Бумбокс i Сергiй Жадан присвятили відео на пісню «Правда» медикам, добровольцям та волонтерам
05.05.2023
1552
Гурт Бумбокс і Сергiй Жадан випустили кліп на спільну роботу «Правда». Відеоряд змонтовано з аматорських фільмувань перших місяців повномасштабного вторгнення. Навіть через багато років ці кадри викликатимуть потужні емоції та спогади.

В дописі до кліпу йдеться:

«Відео на пісню “Правда” важко назвати відеокліпом у класичному розумінні цього слова. Так, тут є динамічний монтаж, є інтрига, є герої. Ось тільки на відміну від постановочних кліпів, драматизм “Правди” залежить не від майстерності сценариста та режисера, рівня акторської гри та бюджету. Справа в тому, що герої "Правди" – справжні герої. Добровольці, медики, волонтери. Їх імена та позивні вказані в титрах відео. Прочитайте їх, будь ласка, та постарайтеся запам'ятати. Завдяки самовідданій праці цих людей щодня вдається врятувати чиєсь життя. Як вони за такого пресингу примудряються ще й щось знімати – це для нас загадка. Тим ціннішим є те, що ви зараз побачите.»Творці відео присвятили його «всім медикам, добровольцам та волонтерам, які щодня рятують життя».

Одна з героїнь «Правди», лауреатка премії "Національна легенда України" волонтерка Тата Кеплер, написала на сторінці в Інстаграмі:

«Тут зафільмована вся наша весна. весна цілої народу. і підрозділу, і величезної кількості волонтерів і військових. я пам‘ятаю ці виїзди і історії після. тут є кілька кадрів з наших.я не знаю як, але тут є зафільмована моя перша молитва над тілом вбитого цивільного…… для мене - це документ часу. важливий. надважливий.і я ненавиджу цей час за весь цей нестерпний біль, і обожнюю його за всіх цих неймовірних людей. для кожного хто тут в кадрі і за ним, передивлятися це відео - знову пірнати в пекучий біль, до якого, здається, вдалося адаптуватися, але - ні.»Андрій Хливнюк і Тата Кеплер, грудень 2022, фото з Facebook 

Бумбокс перед прем’єрою оприлюднили кілька цікавих фактів про пісню "Правда":

1. Робота над ”Правдою” розпочалася за півтора роки до повномасштабного вторгнення. Перші студійні сесії відбулися на студії Павла Литвиненка, “Lamp Studio”.
2. Сергій Жадан написав перший варіант "Правди" під час пандемії Covid-19, перебуваючи у відпустці, сидячи на березі моря.
3. Перша “версія” “Правди” була акапельною – Андрій Хливнюк прочитав вірші Сергія Жадана у Фейсбуці та наступного дня після їх публікації надіслав Сергію голосове повідомлення у якому заспівав кілька рядків.
4. Реліз пісні постійно відкладався з різних причин – складні гастрольні графіки Бумбокса та Жадана, вихід великої кількості пісень-колаборацій у Сергія, повномасштабне вторгнення.
5. “Правда” увійшла до саундтреку воєнної драми "Мирний-21", режисера Ахтема Сеїтаблаєва. У фільмі представлена оркестрова версія "Правди".
6. Існує кілька варіантів обкладинки синглу "Правда". У версії зі спаленим глобусом та кулеметом використано трофейний російський кулемет, знятий з позицій ворога на Гавронщині.

Що ж до інших подій в українському шоу-бізнесі - Юлія Саніна разом з Королем Чарльзом III відкрила сцену Євробачення-2023.

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Ліки для Ярослава

Допомагаємо разом

Ліки для Ярослава