Зараз в ефірі
Хеппі Ранок до 10:05
Зараз в ефірі
Хіт FM Тільки хіти!

Фінал Євробачення: перемога Loreen зі Швеції, виступ TVORCHI після обстрілу

Фінал Євробачення: перемога Loreen зі Швеції, виступ TVORCHI після обстрілу
14.05.2023
1191
На вихідних у Ліверпулі відбувся фінал Євробачення-2023. Представники 26 країн виконали свої пісні, а професійне журі та глядачі визначили переможця. 
 
Фінал розпочався з відео, присвяченого минулорічним переможцям, гурту Kalush Orchestrа. З нього видно, як в різних куточках світу підхопили переможний  хіт хлопців "Stephania", переспівували його іншими мовами, танцювали під нього, робили кавери. Зрештою Kalush Orchestrа виконали композицію  "Stephania" наживо, додавши також шматочок нової пісні "Changes". 
 
 
Після цього почався вихід усіх учасників - так званий парад прапорів, протягом якого шматочки своїх конкурсних пісень виконали ще кілька представників України на Євробаченні за різні роки: Go_A, Джамала, Тіна Кароль та Вєрка Сердючка.
 
 
Перше місце у конкурсі здобула Loreen зі Швеції, щоправда своєю перемогою вона завдячує саме оцінкам журі. Глядачі ж віддали найбільше балів учаснику з Фінляндії, але цього не вистачило, щоб перекрити високі оцінки журі для шведської співачки. Тож на другому місці - Фінляндія, на третьому - Ізраїль, на четвертому - Італія, на п'ятому - Норвегія.
 

 
Гурт TVORCHI, який представляв Україну, посів шосте місце. Хлопці блискуче виконали свою пісню "Heart Of Steel" попри те, що їхній рідний Тернопіль під час конкурсу був під обстрілами. Щоб вчергове привернути увагу до війни в Україні, учасники навіть показали напис "TERNOPIL", коли камера знімала їх у Грін румі.Порівняйте результати конкурсу зі ставками букмекерів напередодні Євробачення.
 

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Ліки для Ярослава

Допомагаємо разом

Ліки для Ярослава