Зараз в ефірі
Хеппі Ранок до 10:05
Зараз в ефірі
Хіт FM Тільки хіти!

Океан Ельзи та KOLA презентували чутливу пісню «Коли ми двоє»

Океан Ельзи та KOLA презентували чутливу пісню «Коли ми двоє»
19.05.2023
3129
19 травня відбулася прем'єра чутливої композиції «Коли ми двоє», яку виконали Океан Ельзи та KOLA.  Автором пісні став фронтмен ОЕ Святослав Вакарчук. 
На створення пісні музиканта наштовхнула тривала розлука з родиною та сум за нею та домівкою. Співак вирішив присвятити пісню усім, хто любить та чекає.
 
""Коли ми двоє" - пісня, яку написав буквально на одному диханні, вона з'явилась за один самотній зимовий вечір, коли сумував за родиною. І в той момент відчув, що те саме переживають зараз сотні тисяч людей, а особливо ті, які на фронті. Я з багатьма дружу, говоримо про різне, знаю їх особисті історії. І для них розлука з близькими є надважкою, а миті, коли випадає змога коротких зустрічей з дітьми, дружиною, чоловіком чи коханою людиною - справжнє щастя" - зазначає автор. 
 
 
Ідея зробити пісню дуетною з'явилася через те, що одного дня у невеличкому прифронтовому місті Святослав Вакарчук побачив на узбіччі пару, що стояла обійнявшись: він у формі, вона - з невеличкою валізою.  Співак зрозумів, що ця пісня - діалог двох, а по радіо в цей момент якраз грала одна з пісень KOLA.
 
Дівчина дуже зраділа пропозиції Святослава заспівати разом, адже вважає його своїм кумиром.
 
"Це дуже відверта пісня, яку зрозуміють тільки закохані, особливо ті, що не мають можливості бачитися щодня, а буває й місяцями. Вона ніжна, пристрасна і трохи сумна, адже у героїв пісні “ніч лише одна”. Я дуже полюбила її, вона особлива та близька для мене особисто. Також неймовірна рада, що співаю її з кумиром мого життя Святославом Вакарчуком. Впевнена, слухачі полюблять цю пісню так само сильно, як і я",  – прокоментувала прем’єру KOLA.

Переглянути відео на пісню можна вже зараз.Більше цікавих новин: дізнавайтеся, як українські зірки відсвяткували День матері.

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Реабілітація для Марійки

Допомагаємо разом

Реабілітація для Марійки