Зараз в ефірі
Хеппі Ранок до 10:05
Зараз в ефірі
Хіт FM Тільки хіти!
👇 Пишіть ранковому шоу Хеппі Ранок 👇

TVORCHI та The HARDKISS представили кліп на спільний трек «Мрійники»

TVORCHI та The HARDKISS представили кліп на спільний трек «Мрійники»
10.06.2023
1505
Нещодавно відбулася прем'єра неочікуваного дуету двох українських гуртів. TVORCHI та The HARDKISS. І хоча для більшості шанувальників така колаборація стала справжнім сюрпризом, музиканти зізналися, що планували співпрацю ще від 2021 року. 
 
В дописі до кліпу йдеться:

"Виклики нового божевільного світу подолають лише мрійники. Як показує реальність, у нашому житті можливо все… Тим із нас, хто відчайдушно вірить у світле, сильним та сміливим випала доля об’єднатися та створювати нове майбутнє."

 
Текст "Мрійників" написаний двома мовами: англійською та українською:

"Всі прогоріли, лише залишились
Мрійники
І зоставались з цією тишею
Сам на сам
 
Згорали, але мріяли
Зривали зорі жменями, жменями
Нас називали люди іншими
А ми ховали своє сонце під стелею"
 
Музиканти зізналися, що планувати прем'єру зовсім інакше, але чергові трагічні події в Україні внесли свої корективи. Тим не менш пісня побачила світ та має на меті подарувати слухачам віру.
 
"Не так ми планували представити нашу спільну роботу, яку почали готувати ще у 2021 році. Не так ми планували її представити ще тиждень тому. Та, маємо надію, що сьогодні вона подарує комусь віру. Маємо працювати далі і мріяти".
 
 
Гурти TVORCHI та The HARDKISS провели разом чимало часу в Ліверпулі під час підготовки до конкурсу Євробачення. Юлія Саніна була однією з ведучих, а також виступала на сцені конкурсу з гуртом The HARDKISS, а TVORCHI представляли Україну та посіли 6 місце. Нещодавно хлопці поділилися історією створення візитки, яку глядачі побачили у фіналі, 
 
"Створити мурал «Сталеве серце» на висоті 8 метрів було не так просто, та нам допомогли професійні стріт-арт художниці. Шукайте наш мурал на території «Арт-заводу Платформа" - розповіли TVORCHI.


Тим часом, Анджеліна Джолі закликала активніше допомагати українським НДО.
 

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Реабілітація для Марійки

Допомагаємо разом

Реабілітація для Марійки