Зараз в ефірі
Хеппі Ранок до 10:05
Зараз в ефірі
Inna Up

Технічна підготовка автомобіля для продажу: поради експертів та найкращі практики

Технічна підготовка автомобіля для продажу: поради експертів та найкращі практики
23.06.2023
424
Кожен автовласник, який вирішив продати старий автомобіль, бажає отримати максимальну вигоду від такої угоди. Однак стан більшості таких транспортних засобів залишає бажати кращого. Навіть дрібні недоліки можуть знизити шанси на успішний продаж машини, тому власники зазвичай проводять спеціальну технічну підготовку авто.

Так називається комплекс процедур, що передбачають усунення основних недоліків, які є у транспортного засобу. Мається на увазі як зовнішній вигляд машини, і її технічний стан.

Давайте детально вивчимо поради експертів щодо передпродажної підготовки автомобіля, а також розглянемо основні практики, які застосовуються під час цього процесу.Купівля деталей: підбір автозапчастин по марці автомобіля

Склавши план дій, слід замовити оригінальні комплектуючі для машини. Купуючи в каталозі перевіреного магазину якісні та надійні запчастини, ви зможете претендувати на вигідніший продаж машини. Це пов'язано з тим, що наявність оригінальних компонентів позитивно впливає на ринкову вартість автомобіля.

Замовляти деталі слід через електронний каталог автозапчастин з можливістю пошукати товарів за VIN-кодом. Це дозволить вам легко знайти потрібні товари, просто вказавши в спеціальній онлайн-формі 17-значний номер машини. Кожна така комбінація є унікальною, тому підібрані деталі гарантовано підійдуть саме вашому транспортному засобу.

Каталог цін на запчастини також дозволить вам одразу оцінити передбачувані витрати. Використовуючи цю інформацію, ви зможете легко пояснити покупцеві, чим обумовлена ​​вартість автомобіля. На додаток, ви зможете раціонально підійти до ремонту, не витративши на ремонт машини більше коштів, ніж зможете отримати за її продаж.

Усунення технічних недоліків та купівля нових запчастин

Насамперед потрібно упорядкувати технічний стан транспортного засобу. На увагу заслуговують ключові елементи, наприклад, ремінь генератора, основні компоненти підвіски та гальмівна система в цілому. Слід також перевірити кріплення вузлів та механізмів. Особливо важливо провести діагностику та оцінити працездатність різних систем:
  • електричної;
  • гальмівний;
  • охолоджувальної;
  • зчеплення і таке інше.

Підібрати необхідні для заміни деталі можна через автомобільний інтернет-каталог запчастин. Проте експерти не радять поспішати з купівлею витратних матеріалів. Новий власник купить їх сам, тому що це одне з головних правил первісної експлуатації вживаного автомобіля. Тобто ваші старання виявляться марними, а кошти можуть бути витрачені дарма. Маються на увазі наступні розхідники:
  • свічки запалювання/накалювання;
  • моторну оливу;
  • фільтри.

На окрему згадку заслуговують покришки. Новий комплект вимагатиме певних вкладень, але помітного впливу на ринкову ціну машини нова гума не вплине. Натомість можна вдатися до недорогої процедури чорніння шин, яка дозволяє поліпшити їх зовнішній вигляд.

Оновлення зовнішнього вигляду автомобіля

Це важливий етап, що дозволяє покращити перше враження потенційного покупця. Як і у випадку із запчастинами, експерти рекомендують підбирати автокосметику через перевірений каталог оригінальних автозапчастин. Це важливо, тому що низькоякісні та дешеві засоби можуть зіпсувати лакофарбове покриття або вступити до хімічної реакції з іншими частинами машини.

Зазвичай оновлення зовнішнього вигляду авто включає такі процедури:
  • Хімчистка салону (усунення неприємних запахів, забруднень).
  • Миття кузова, колісних дисків, силової установки.
  • Полірування фар та лакофарбового покриття.

Що важливо враховувати

У спробах максимально збільшити ринкову вартість уживаного автомобіля, не потрібно усувати його найменші недоліки. Через це ви можете витратити багато грошей, а на ціні машини це не вплине.

Щоб уникнути такої ситуації розрахуйте свій бюджет на технічну підготовку. Потім порівняйте цю суму з найдорожчим авто вашої моделі, виставлене на продаж. Це дозволить вам вигідно реалізувати свій транспортний засіб, отримавши максимально можливий прибуток від угоди.

Партнерський матеріал

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Нутрідрінк для Яни

Допомагаємо разом

Нутрідрінк для Яни