Зараз в ефірі
Хеппі Ранок до 10:05
Зараз в ефірі
Хіт FM Тільки хіти!

MONATIK випустив home video "Люди... Камені...", зняте в Одесі

MONATIK випустив home video
26.06.2023
1340
MONATIK  оприлюднив новий кліп та пісню "Люди... Камені...".  За перші ж дні відео набрало понад 300 тисяч переглядів на YouTube.
 
Це вже друге home video співака, зняте в Одесі. Цього разу MONATIK передав літній настрій міста - він заспівав на каменях на фоні хвиль Чорного моря. А починається відео з напису "Пообіцяй, що ми з тобою зустрінемось" на стіні однієї з одеських будівель.
 
 
MONATIK пояснив, що пісня має соціальний посил. Співак підкреслює, що війна змінила всіх українців і душа кожного перетворилась на камінь. Однак кожен по-своєму переживає власні зміни - хтось кидає камінням в найближчих, замість підтримки, а хтось загартовується та перетворюється на по-справжньому дорогоцінний камінь. Пісня "Люди... Камені..." -  саме про тих, хто зумів стати витонченим, міцним та сильним камінням, що відточує свої грані.
 
“Люди часто кидають Камені в людей. Потім непомітно перетворюються на суцільний камінь. Гублячи душу, відчуття, мотивацію до своїх рішень і звершень. Через це в них виникає велике бажання перетворити на каміння інших. Не дивлячись на це все, я не виправдано оптимістично вірю, що всі камені проростуть травами й згодом перетворяться на квіти. Я щиро вірю, що світло прокинеться в кожному з нас. Я саме про нас. Все пройдемо, все і всіх подолаємо!” - зазначає співак.В пісні дійсно відчувається надія на найкраще майбутнє та на те, що всі труднощі вдастся перебороти.
 
"Кам’яні стіни навколо нас 
і доводиться рвати спини,
Щоб їх подолати й побачити світло 
Треба докладати чимало сили
І я докладаю всіх зусиль,
Якими можна тільки пережити біль,
Перемолоти біль,
Передивитись нас,
Переганяти час,
Не перебирати фрази,
Перетікати в нову фазу,
Де я вірю прийде час і ми побачимо світло"
 
Режисеркою відео стала всесвітньо-відома Таню Муіньо, яка знімала кліпи для багатьох світових зірок. До речі, перше home video "Все моє життя" - також її робота.
 


А колега Дмитра - DANTES - випустив кліп "Чуєш" про розлучення, який став вірусним.

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Ліки для Ярослава

Допомагаємо разом

Ліки для Ярослава