Зараз в ефірі
Хеппі Ранок до 10:05
Зараз в ефірі
OKS Ніченька

Чому варто купити Apple Watch SE 2

Чому варто купити Apple Watch SE 2
26.06.2023
382
Оновлена версія Apple Watch SE була презентована минулого року, проте й сьогодні ця модель не втрачає актуальності. Дизайн гаджета фірмовий, добре відомий більшості людей у світі. Але купити цю модель варто не через бренд чи особливості зовнішнього вигляду. Основні переваги криються в його продуктивності та функціональності.Габарити

Модель Apple Watch SE 2 має два варіанти розмірів: 40 і 44 мм. Різниця полягає не лише в розмірі дисплея, а й у збільшенні ємності батареї та продовженні часу автономної роботи.

Достатньо великий дисплей не заважає гаджету мати привабливий вигляд навіть на ніжній жіночій руці. Якщо бажаєте завжди потрапляти на потрібні кнопки та без проблем переглядати потрібну інформацію, вибирайте годинник Apple Watch SE 2 44 мм.

Дисплей

Користувачі серед переваг дисплея відмічають:

 • високу роздільну здатність, що дозволяє легко читати навіть дрібні шрифти;
 • широкі кути огляду;
 • якісний захист від сонячних променів;
 • автоматичну активацію екрана в разі підняття зап'ястя.

Деякі користувачі були розчаровані відсутністю Always On Display. Але з іншого боку відсутність постійного підсвічування певної інформації дозволяє продовжити час автономної роботи аксесуара. Крім того, датчик руху спрацьовує відмінно.

Функціональність

Можна сказати, що Watch SE 2 мають усі потрібні та корисні для користувача функції. А саме:

 • можливість здійснювати та приймати дзвінки;
 • запис голосових повідомлень;
 • перегляд повідомлень, включно з опцією швидкої відповіді;
 • можливість збереження в пам'яті гаджета музики та відтворення її через навушники;
 • моніторинг якості та тривалості сну;
 • контроль частоти серцевих скорочень;
 • фіксація фізичної активності.

Комусь такий перелік функцій може здатися достатньо скромним. Але ж чи є сенс доплачувати за датчик ЕКГ чи іншу непотрібну функцію? Якщо говорити про годинник Apple Watch SE 2, то він відрізняється збалансованістю та продуманістю. Напевно, саме тому він і залишається вже досить тривалий час серед лідерів продажу.

Процесор

Швидку роботу Watch SE 2 забезпечує достатньо потужний процесор S8. Двоядерний процесор гарантує відмінну продуктивність навіть у разі активного використання гаджета. Цей годинник, як і вся техніка бренду Apple, радує стабільною роботою.

Додаткові аксесуари

Apple Watch SE 2 може змінювати свій стиль разом зі своїм власником. Різноманіття змінних ремінців дозволить експериментувати з образами хоч щодня. Особливо приємно, що ціна змінних аксесуарів достатньо демократична, що дозволяє не обмежувати себе у виборі.

Фірмове захисне скло не тільки надійно захищає дисплей Apple Watch від пошкоджень, а й може впливати на зовнішній вигляд.

Нам вдалося знайти 5 причин для купівлі Apple Watch SE 2. І жодної причини цього не робити. Тож вибір очевидний.

Партнерський матеріал

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Кроітор Артем, 5 років

Допомагаємо разом

Кроітор Артем, 5 років