Тіна Кароль - в журі премії Grammy

Тіна Кароль - в журі премії Grammy
27.06.2023
1109
Співачка прийняла запрошення американської Академії звукозапису, про що повідомила в соцмережах:

«Я відчуваю неймовірну честь і вдячність за те, що мене прийняли в музичну сім’ю GRAMMY як членкиню з правом голосу».


Grammy  - музична нагорода американської Академії звукозапису, що існує від 1958 року. Одну із найпрестижніших нагород у сучасній музиці присуджують щорічно в 108 категоріях у 30 музичних жанрах. Тури голосування пройдуть від жовтня 2023 року до січня 2024, а переможців буде оголошено під час 66-й церемонії вручення премії.

Першою представницею України в журі Grammy в 2021 році стала скрипалька Ассія Ахат. Вона встигла проголосувати за виконавців і відвідати церемонію нагородження в Лос-Анджелесі в лютому, за кілька днів до повномасштабного вторгнення. 


Зараз обидві мисткині багато роблять для Перемоги – виступають з концертами, збирають гроші та допомогу, розповідають правду про події в Україні. 

Тіна Кароль нещодавно зустрілась з Папою Римським Франциском, якому вручила щоденник хлопчика Єгора з Маріуполя, «в якому немає дитячих мрій, бо мрія вижити, про яку він пише, не може вважатися дитячою», - йдеться в дописі співачки в соцмережах. «Те, що щоденник Єгора відтепер у Ватикані - це винятковий момент істини. Цей щоденник, як послання до Бога, уособлює в собі не тільки біль, він уособлює у собі відвагу цілого покоління дітей, які сьогодні переживають війну проти України. Моя зброя - це слово, а мої обладунки - це вчинки. Я щиро вірю, що український народ та його діти доведуть безправність зла. Слава Україні!»

Що ж до інших подій в українському шоу-бізнесі - MONATIK випустив home video "Люди... Камені...", зняте в Одесі.

Фото з www.facebook.com

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Ліки для Руслана

Допомагаємо разом

Ліки для Руслана