Дрони для Сил Оборони.
Приєднуйся!
Дрони для Сил Оборони.
Приєднуйся!

День родини 2023: дата, суть та традиції свята

День родини 2023: дата, суть та традиції свята
07.07.2023
1969
8 липня в Україні відзначають День родини. Це свято в нашій країні є відносно молодим, вперше його відзначали у 2012 році, хоча у всьому світі День родини з'явився раніше - у 1993. Саме тоді Організація Об'єднаних Націй встановила Міжнародний день сім'ї, обравши для святкування 15 травня.
 
Чому ж в українського свята дата інша? У цього є релігійне пояснення: справа в тому, що 8 липня віряни вшановують пам'ять святих Петра та Февронії, яких вважали покровителями родинних зв'язків та шлюбу. Однак дехто відзначає обидва свята - міжнародне та українське.
 
Суть свята проста та важлива: нагадати кожному про цінність родини, сімейної підтримки та турботи в житті. Як і всі інші сімейні свята, День родини зараз набуває особливого значення в Україні, адже багато родин розділені відстанню через війну.

 
Не варто втрачати такий чудовий привід, аби сказати теплі слова рідним, подякувати їм за те, що вони є. Якщо ваша родина зараз не поряд - зателефонуйте чи напишіть повідомлення, а якщо поряд - скажіть особисто та міцно обійміть. Також можна влаштувати невеличке святкування, спільний перегляд улюбленого сімейного фільму, піти разом на прогулянку, в кіно, зоопарк чи музей. Але найкраще, звісно, пам'ятати про цінність родини щодня.До речі, напередодні Дня родини українці відзначають Свято Івана Купала - дізнавайтеся більше про традиції та історію цього дня.

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Пахолівецька Соломія, 5 років

Допомагаємо разом

Пахолівецька Соломія, 5 років
Житомирська обл., м. Бердичів
Діагноз: нейробластома з ураженням лімфовузлів заочеревинного простору