Зараз в ефірі
Хеппі Ранок до 10:05
Зараз в ефірі
Purple Disco Machine & Kungs Substitution (feat. Julian Perretta)

Бутси для футболу: як правильно обрати футбольні бутси

Бутси для футболу: як правильно обрати футбольні бутси
03.07.2023
767
У футбольному матчі гравцям потрібно за лічені секунди змінювати напрямок руху та переходити зі стаціонарного положення на спринтерський біг. Зручні та комфортні футбольні бутси надають майстерності, швидкості, сили та впевненості, щоб прорвати оборону і забити гол у ворота.

Як правильно обрати футбольні бутси

Сучасний ринок переповнений інтригуючими новинками та яскравими кольорами, але неправильний вибір може швидко призвести до повної катастрофи. Тож, щоб заощадити час і зусилля, скористайтеся оглядом того, на що потрібно звернути увагу:

Поверхня

  • SG (Soft ground) - для полів із м'яким ґрунтом, випускаються моделі зі змінними шипами в кількості 6 штук, оптимальний варіант для сирого газону.
  • FG (Firm ground) - для полів зі твердим ґрунтом. У моделі використовується 13 плоских або круглих шипів, зазвичай виготовлених із поліуретану.
  • AG (Artificial grass) - для полів зі штучним покриттям. Підошва цих футбольних бутс має короткі порожнисті шипи для рівномірного зчеплення з поверхнею та легкого відчуття.
  • ID (Indoor)  - для закритих приміщеннях, відрізняються гладкою підошвою без шипів, що робить їх зручними під час гри на жорсткому покритті.

Розмір

При купівлі футбольних бутс звичайний розмір взуття не підійде. Через надмірні рухи під час гри та швидку роботу ніг, яку вимагає цей вид спорту, бутси повинні сидіти щільніше, ніж звичайні кросівки для бігу. Як правило, при виборі розміру взуття має щільно облягати ногу, але при цьому залишати пальцям достатньо місця для руху.

Оригінал

Основна перевага вибору брендових бутсів полягає в тому, що вони часто виготовляються з якісніших матеріалів, що робить їх більш міцними і зручними у носінні. Крім того, оригінальні бутси часто мають такий рівень дизайну та майстерності, якого не можна знайти в інших. Причому, вибір фірмового взуття часто може бути вигідною інвестицією завдяки репутації бренду. А оригінал можна вибрати за посиланням - https://keeperia.com.ua/ru/butsy-futbolni-adidas-predator/.

Бутси для футболу: популярні бренди

Визнаними лідерами в галузі пошиття футбольних бутс традиційно вважаються Nike, Adidas і Puma. Кожна окрема модель була створена, щоб задовольнити конкретні потреби аудиторії бренду, зосереджуючись на естетиці, рівні та стилі гри. Як і у випадку з усіма сучасними виробниками взуття, тут є безліч варіантів, на які варто звернути увагу:

  • NIKE

Найкраще футбольне взуття Nike поєднує в собі стиль і продуктивність та пропонує широкий асортимент. Найпопулярніші бутси Nike бувають з високими та низькими халявами і виготовлені з найзручніших матеріалів. Шипи розташовані так, щоб забезпечити максимальне прискорення та зчеплення з поверхнею за будь-яких умов. Футбольне взуття Nike ідеально підходить для креативних гравців, які люблять гру.

  • ADIDAS

Довга історія Аdidas сповнена інновацій, моделі випускаються в широкому асортименті яскравих і популярних кольорів з можливістю вибору на будь-який смак, поверхню і бюджет. У них є модель adidas X, орієнтована на швидкісних гравців, модель adidas Predator, орієнтована на силових або точних гравців, adidas Copa, орієнтована на атакувальних гравців, і, нарешті, adidas Classics, орієнтована на традиціоналістський ринок.

  • PUMA

Puma прагне слідувати загальному трифакторному принципу моделей свого основного асортименту. Це означає, що є моделі, які зосереджені виключно на швидкості, а інші схиляються до потужності та дотику. Найшвидкісніші кросівки Puma Ultra - легкі та витончені, вони створені для швидких гравців. Існує ультратонка модель SL, найлегші футбольні бутси на планеті. Бутси з підвищеною гнучкістю та силою представлені у формі Puma Future та Puma King. Вони призначені для витончених гравців.

Партнерський матеріал

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Ліки для Ярослава

Допомагаємо разом

Ліки для Ярослава