Зараз в ефірі
Хеппі Ранок до 10:05
Зараз в ефірі
Хіт FM Тільки хіти!

iPhone 14 Pro vs 14 Pro Max - чи є сенс у старшій моделі

iPhone 14 Pro vs 14 Pro Max - чи є сенс у старшій моделі
04.07.2023
845
Коли компанія Apple вперше випустила iPhone більшого розміру, видимі відмінності між ним і стандартною моделлю були мінімальні, але, поглянувши на специфікацію, з'ясувалося зовсім інше: крім дисплея і розміру акумулятора, пристрої отримали просунуту систему камер, більше оперативної пам'яті та вищу роздільну здатність. Що стосується iPhone 14 Pro і Pro Max, відмінності між моделями знову звелися до фізичних розмірів. Розбираємося, чи варто платити більше.

Чи є більший розмір перевагою для iPhone 14 Pro Max

Якщо поглянути на ціну iPhone 14 Pro, стане зрозуміло, що гаджет дешевший за Pro Max з аналогічними характеристиками приблизно на 5-7 тис. грн. Як ми вже з'ясували, користувач переплачує за два фактори:
  • більший екран;
  • акумулятор підвищеної ємності.

Але чи можна виправдати різницю в ціні цими параметрами? І так, і ні. Оскільки iOS не пропонує додаткових функцій, що дають змогу максимально використовувати можливості діагоналі (двовіконний режим або режим плаваючих вікон), 6,7-дюймовий дисплей iPhone 14 Pro Max не дає жодних переваг у багатозадачності. Це всього лише "велике полотно" для тексту або для споживання контенту.

Що стосується більш ємного акумулятора, тут переваги Pro Max (https://estore.ua/smartfony/iphone-14-pro-max) очевидні: він працює приблизно на дві години довше. Базовий iPhone 14 Pro забезпечує приблизно вісім годин екранного часу в змішаному режимі використання, чого вистачає на цілий день.

Чому варто обрати iPhone 14 Pro

Тоді як iPhone 14 Pro Max виділяється великим екраном і значним акумулятором, компактному 14 Pro є що йому протиставити. По-перше, він має чудову ергономіку: зручно лягає в руку, легко управляється і не створює дискомфорту при носінні. 

По-друге, він не поступається в ігрових можливостях. Смартфон оснащений тим же процесором A16 Bionic, який здатний запускати будь-які ігри на високих налаштуваннях. Гаджет гріється на рівні зі старшою моделлю під навантаженням, тож ви не відчуватимете різниці в продуктивності.Який смартфон купити


Обидва пристрої Apple вийшли вдалими, проте їхні аудиторії відрізняються. Вам варто взяти iPhone 14 Pro Max, якщо:
  • це ваш єдиний мобільний пристрій із великим екраном - споживати контент, редагувати текст і таблиці в дорозі зручніше на 6,7-дюймовій діагоналі;
  • для вас критична кожна година автономності - у сценаріях, коли часто немає можливості підзарядитися, акумулятор Pro Max буде доречним;
  • вам підходить ергономіка великого телефону - людям з великими руками зручніше користуватися габаритними пристроями, тоді як компактні викликають незручність.

Вам варто звернути увагу на iPhone 14 Pro, якщо:
  • у вас є планшет або ноутбук, який ви завжди носите з собою - в цьому випадку є сенс взяти 6,1-дюймовий гаджет і заощадити;
  • вам хочеться керувати смартфоном однією рукою - габарити стандартного Про дають змогу набирати повідомлення і діставати до "Пункта управління" без участі другої руки;
  • у вас є повербанк або постійний доступ до розеток - коли немає проблем з постійною підзарядкою, питання автономності відходить на другий план.

Яким би не був ваш вибір, можете не сумніватися, що отримаєте продуктивний гаджет, що справляється з усіма завданнями. Купити смартфони за вигідною ціною можна тут: https://estore.ua.

Партнерський матеріал

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Реабілітація для Марійки

Допомагаємо разом

Реабілітація для Марійки