Дрони для Сил Оборони.
Приєднуйся!
Зараз в ефірі
Хеппі Ранок до 10:05
Зараз в ефірі
Хіт FM Тільки хіти!
Дрони для Сил Оборони.
Приєднуйся!

Біллі Айліш випустила зворушливий кліп до прем'єри фільму "Барбі"

Біллі Айліш випустила зворушливий кліп до прем'єри фільму
21.07.2023
1481
Біллі Айліш випустила нову пісню "What Was I Made For?" та кліп на неї. Пісня була написана співачкою разом з братом Феннеасом.
 
"What Was I Made For?"  - саундтрек до найочікуванішої прем'єри літа, фільму "Барбі" з Марго Роббі та Раяном Гослінгом в головних ролях.


Біллі розповіла, як режисерка фільму Грета Гервіг вперше розповіла їй про фільм та якою була її реакція.
 
"У січні Грета показала мені та Фіннеасу кілька незакінчених сцен з фільму; ми не мали й гадки, чого очікувати від нього взагалі... Але ми були так глибоко зворушені, що наступного дня ми писали і просто не могли замовкнути про це. Зрештою ми написали майже всю пісню тієї ночі. Буду відвертою з вами, це все сталося в той час, коли я дійсно потребувала цього. Я дуже вдячна за це. 
 
Це відео змушує мене плакати... Воно так багато значить для мене і я сподіваюся, що воно буде значити так само багато для вас" - поділилася співачка.

 
Попри те, що фільм є комедійним, робота Біллі - сумна та зворушлива. Вона про пошук себе, власного місця в житті, а також про бажання пізнати справжні почуття. 
 
У кліпі Біллі постає в нетиповому для себе образі, який теж нагадує Барбі. Дівчина намагається впорядкувати та гарно розвісити лялькові речі на столі, однак починається дощ та сильний вітер, які перешкоджають та засмучують дівчину, у неї нічого не виходить. Зрештою дівчина виходить з кадру, ледь не забувши одну з речей.
 
 
Дізнавайтеся більше про фільм "Барбі", на який всі так чекають.

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Пахолівецька Соломія, 5 років

Допомагаємо разом

Пахолівецька Соломія, 5 років
Житомирська обл., м. Бердичів
Діагноз: нейробластома з ураженням лімфовузлів заочеревинного простору