Зараз в ефірі
Хеппі Ранок до 10:05
Зараз в ефірі
Alex Hepburn Under

Біллі Айліш випустила зворушливий кліп до прем'єри фільму "Барбі"

Біллі Айліш випустила зворушливий кліп до прем'єри фільму
21.07.2023
1646
Біллі Айліш випустила нову пісню "What Was I Made For?" та кліп на неї. Пісня була написана співачкою разом з братом Феннеасом.
 
"What Was I Made For?"  - саундтрек до найочікуванішої прем'єри літа, фільму "Барбі" з Марго Роббі та Раяном Гослінгом в головних ролях.


Біллі розповіла, як режисерка фільму Грета Гервіг вперше розповіла їй про фільм та якою була її реакція.
 
"У січні Грета показала мені та Фіннеасу кілька незакінчених сцен з фільму; ми не мали й гадки, чого очікувати від нього взагалі... Але ми були так глибоко зворушені, що наступного дня ми писали і просто не могли замовкнути про це. Зрештою ми написали майже всю пісню тієї ночі. Буду відвертою з вами, це все сталося в той час, коли я дійсно потребувала цього. Я дуже вдячна за це. 
 
Це відео змушує мене плакати... Воно так багато значить для мене і я сподіваюся, що воно буде значити так само багато для вас" - поділилася співачка.

 
Попри те, що фільм є комедійним, робота Біллі - сумна та зворушлива. Вона про пошук себе, власного місця в житті, а також про бажання пізнати справжні почуття. 
 
У кліпі Біллі постає в нетиповому для себе образі, який теж нагадує Барбі. Дівчина намагається впорядкувати та гарно розвісити лялькові речі на столі, однак починається дощ та сильний вітер, які перешкоджають та засмучують дівчину, у неї нічого не виходить. Зрештою дівчина виходить з кадру, ледь не забувши одну з речей.
 
 
Дізнавайтеся більше про фільм "Барбі", на який всі так чекають.

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Реабілітація для Марійки

Допомагаємо разом

Реабілітація для Марійки