Зараз в ефірі
Хеппі Ранок до 10:05
Зараз в ефірі
Хіт FM Тільки хіти!

Чи варто купувати кухонну витяжку

Чи варто купувати кухонну витяжку
02.08.2023
750
Сучасні люди багато готують вдома. Останнім часом їжа стала не тільки способом задовольнити голод, а й своєрідним проведенням часу в колі близьких та рідних. Якщо ви входите в число людей, що готують різні страви вдома, то знаєте, наскільки важливим елементом в етапі приготування їжі є сучасна побутова техніка. Уявити хатні справи без холодильника, витяжки, духової шафи чи варильної поверхні вже просто неможливо. 

Існує деяке коло суперечок щодо того, чи є витяжка предметом необхідності для кухні, чи ні. Далі ми спробуємо розібратися у тому, чи варто купувати кухонну витяжку.

Отже, що таке витяжка? По суті, це предмет кухонної техніки, що призначений для ефективного очищення повітря під час приготування їжі. Витяжка складається з основної частини та фільтрів, які відповідають за процес очищення.

Деякі продукти, такі як риба, мʼясо, буряк тощо, створюють надзвичайно неприємні аромати під час приготування. Є декілька способів позбутися них – використати витяжку або ж просто провітрити кімнату. Проте, чи позбавляє провітрювання від цих запахів повністю? Відповідь скоріше негативна. Все тому, що провітрювання лише частково усуває проблему. До того ж це не завжди зручно, особливо, якщо мова йде про осінньо-зимовий період. Ще одна проблема, що залишається відкритою при відсутності витяжки – це кіптява та бруд на стінах і меблях. Жодне провітрювання не здатне усунути ці неприємні наслідки.
 
Існують витяжки, які вже перевірені роками та тисячами задоволених клієнтів і це – витяжки Ventolux. Ця компанія є виробником, що вже досить тривалий термін постачає витяжки на ринок України. Одна з причин, з яких витяжка кухонна Вентолюкс є чудовим рішенням для кухні – це те, що бренд використовує тільки якісні, сучасні та міцні матеріали при виробництві.

В асортименті компанії ви зможете знайти будь-які моделі. Ось найпопулярніші з них:
  1. Вбудовані
  2. Класичні (пласкі)
  3. Телескопічні
  4. Т-подібні
  5. Камінні
  6. Острівні
  7. Похилі
  8. Оздоблені деревом

Відштовхуйтесь від ваших цілей, бюджету і площини кухні. Якщо ви хочете приховати витяжку, аби її не було видно за меблями, зупиняйтеся на вбудованому варіанті. Якщо вам потрібна витяжка, що виглядає естетично й при цьому ані трохи не заважає, вибирайте похилу витяжку. Вона має скошену конструкцію і створює кут, під яким цей пристрій зовсім не заважає людям, що готують. Це мінімізує можливу травматизацію під час знаходження на кухні. На кожну з моделей торгова марка Ventolux надає довготривалу гарантію три роки.

Якщо ви цінуєте екологічність, чистоту і комфорт на кухні, покупка кухонної витяжки буде прекрасним рішенням. Цей пристрій є довгостроковою інвестицією у ваш побут. 

Партнерський матеріал

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Ліки для Ярослава

Допомагаємо разом

Ліки для Ярослава