Чи варто купувати кухонну витяжку

Чи варто купувати кухонну витяжку
02.08.2023
424
Сучасні люди багато готують вдома. Останнім часом їжа стала не тільки способом задовольнити голод, а й своєрідним проведенням часу в колі близьких та рідних. Якщо ви входите в число людей, що готують різні страви вдома, то знаєте, наскільки важливим елементом в етапі приготування їжі є сучасна побутова техніка. Уявити хатні справи без холодильника, витяжки, духової шафи чи варильної поверхні вже просто неможливо. 

Існує деяке коло суперечок щодо того, чи є витяжка предметом необхідності для кухні, чи ні. Далі ми спробуємо розібратися у тому, чи варто купувати кухонну витяжку.

Отже, що таке витяжка? По суті, це предмет кухонної техніки, що призначений для ефективного очищення повітря під час приготування їжі. Витяжка складається з основної частини та фільтрів, які відповідають за процес очищення.

Деякі продукти, такі як риба, мʼясо, буряк тощо, створюють надзвичайно неприємні аромати під час приготування. Є декілька способів позбутися них – використати витяжку або ж просто провітрити кімнату. Проте, чи позбавляє провітрювання від цих запахів повністю? Відповідь скоріше негативна. Все тому, що провітрювання лише частково усуває проблему. До того ж це не завжди зручно, особливо, якщо мова йде про осінньо-зимовий період. Ще одна проблема, що залишається відкритою при відсутності витяжки – це кіптява та бруд на стінах і меблях. Жодне провітрювання не здатне усунути ці неприємні наслідки.
 
Існують витяжки, які вже перевірені роками та тисячами задоволених клієнтів і це – витяжки Ventolux. Ця компанія є виробником, що вже досить тривалий термін постачає витяжки на ринок України. Одна з причин, з яких витяжка кухонна Вентолюкс є чудовим рішенням для кухні – це те, що бренд використовує тільки якісні, сучасні та міцні матеріали при виробництві.

В асортименті компанії ви зможете знайти будь-які моделі. Ось найпопулярніші з них:
  1. Вбудовані
  2. Класичні (пласкі)
  3. Телескопічні
  4. Т-подібні
  5. Камінні
  6. Острівні
  7. Похилі
  8. Оздоблені деревом

Відштовхуйтесь від ваших цілей, бюджету і площини кухні. Якщо ви хочете приховати витяжку, аби її не було видно за меблями, зупиняйтеся на вбудованому варіанті. Якщо вам потрібна витяжка, що виглядає естетично й при цьому ані трохи не заважає, вибирайте похилу витяжку. Вона має скошену конструкцію і створює кут, під яким цей пристрій зовсім не заважає людям, що готують. Це мінімізує можливу травматизацію під час знаходження на кухні. На кожну з моделей торгова марка Ventolux надає довготривалу гарантію три роки.

Якщо ви цінуєте екологічність, чистоту і комфорт на кухні, покупка кухонної витяжки буде прекрасним рішенням. Цей пристрій є довгостроковою інвестицією у ваш побут. 

Партнерський матеріал

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👇 Зверніть увагу

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Пахолівецька Соломія, 5 років

Допомагаємо разом

Пахолівецька Соломія, 5 років
Житомирська обл., м. Бердичів
Діагноз: нейробластома з ураженням лімфовузлів заочеревинного простору