Зараз в ефірі
Хеппі Ранок до 10:05
Зараз в ефірі
Cyril Stumblin' In
👇 Пишіть ранковому шоу Хеппі Ранок 👇

POSITIFF випустив пісню "Небо нахилю" про повернення з зони бойових дій

POSITIFF випустив пісню
06.08.2023
1354
POSITIFF випустив нову пісню та кліп на неї. Робота "Небо нахилю" швидко набрала понад 100 тисяч переглядів та залетіла в тренди українського YouTube.
 
За словами музиканта, композиція заснована на реальній історії його друга, який повертався додому після довгої розлуки з родиною та після важких днів у зоні бойових дій. У пісні - сум за рідними, що накопичився, та мрія нарешті побачитися з ними.
 
"Ця пісня саме про ті емоції, що відчувають українці, які захищають найдорожче — свою любов до Батьківщини, сімʼї та коханої людини. А головне — вони знають, що на них завжди чекають вдома ті, заради кого вони нахиляють небо та рвуть зорі. Адже коли ти любиш, ти здатен на неймовірні речі, у тебе зʼявляються справжні суперсили", - зазначив співак.
 
 
Також POSITIFF розповів підписникам, що зараз перебуває у стосунках та не має нічого більш важливого, ніж очі коханої. Тож пісня також про бажання підтримати близьку людину, захистити її та запевнити, що усе буде добре.

У кліпі співак піднімається у небо за допомогою великої зв'язки повітряних кульок, співає на фоні мальовничої природи. А наприкінці кліпу, що вже у сутінках, відпускає останню кульку, що залишилася, в небо. 
 
 
До речі, нещодавно співак разом з Мішель Андраде презентував вихід особливого благодійного мерчу - футболок із зображенням рожевого листка каштана, запити на які надійшли після кліпу "Спалахи". За словами музиканта, весь прибуток від першого дропу буде переданий на потреби ЗСУ.
 
"Для мене як для корінного киянина каштан – це оберіг. Тому, коли ми шили костюми на кліп, я без вагань обрав саме такий принт. Сподіваюсь, що ці футболки сподобаються кожному, хто звʼязав своє життя з найкращим містом – нашим рідним Києвом", - додав POSITIFF.


Ще про українські новинки - MELOVIN презентував кліп "Don’t Need Your Love" про прийняття себе.

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Кроітор Артем, 5 років

Допомагаємо разом

Кроітор Артем, 5 років