Протипоказання та обмеження для лазерної епіляції

Протипоказання та обмеження для лазерної епіляції
15.08.2023
633
Лазерна епіляція - це великий крок до позбавлення себе від надокучливого волосся, забезпечуючи тривалий період гладкості шкіри. Проте, перед тим як прийняти рішення про відвідування салону краси, дуже важливо розглянути та врахувати протипоказання та обмеження, які можуть вплинути на можливість проведення даної процедури. Мережа центрів лазерної епіляції і косметології Laserhouse в Україні дбає про максимальний комфорт та безпеку для своїх клієнтів, звертаючи особливу увагу на ці важливі аспекти. Давайте розглянемо ближче основні протипоказання та обмеження, які варто враховувати перед відвідуванням салону Laserhouse.

Вагітність та грудне вигодовування

Безпека — головний аспект при лазерній епіляції, тому вагітність та період грудного вигодовування вважаються серйозними протипоказаннями для проведення даної процедури. Незважаючи на те, що дослідження впливу лазерного випромінювання на вагітність є обмеженими, рекомендується відмовитися від лазерної епіляції протягом цього періоду. Що стосується грудного вигодовування, це також не рекомендується через можливу негативну реакцію дитини на можливі залишки лазерного гель-крему.

Пошкоджена шкіра та активні інфекції

Лазерна епіляція передбачає взаємодію з лазерним випромінюванням, тому будь-які видимі пошкодження шкіри, такі як порізи, подразнення чи опіки, можуть стати перешкодою для проведення процедури. Процедура може призвести до подальшого подразнення та ускладнити зцілення. Крім того, активні інфекції шкіри, такі як герпес або грибкові захворювання, також є протипоказаннями, оскільки вони можуть посилювати ризик ускладнень після процедури.

Фоточутливі препарати та захворювання шкіри

Деякі препарати, такі як ті, що містять ретиноїди або альфа-гідроксикислоти, можуть підвищити чутливість шкіри до ультрафіолетового та лазерного випромінювання. Також певні дерматологічні захворювання, такі як пігментні плями, екзема, розацеа тощо, можуть впливати на результат та безпеку процедури. У таких випадках рекомендується звернутися до фахівця для консультації.

Історія рубців, опіків або вростання волосся

Лазерна епіляція може бути менш ефективною для областей шкіри з історією рубців, опіків або вростання волосся. В таких випадках процедура може бути болючою та вимагати додаткової обережності.

Завжди рекомендується проводити консультацію з фахівцем перед лазерною епіляцією, особливо якщо у вас є будь-які протипоказання чи застереження. Мережа центрів лазерної епіляції і косметології Laserhouse в Украине гарантує безпеку, якість та високий рівень обслуговування кожному клієнту. Професіоналізм фахівців та передова технологія роблять лазерну епіляцію доступною та ефективною, незалежно від обмежень та особливостей кожного клієнта.

Партнерський матеріал

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Кроітор Артем, 5 років

Допомагаємо разом

Кроітор Артем, 5 років