Перехід на зимовий час: коли переводити годинники

Перехід на зимовий час: коли переводити годинники
25.10.2023
2242
Двічі на рік українці та жителі ще майже 70 країн світу звикли переводити годинники: навесні - на літній час та восени - на зимовий або, як його ще називають, стандартний час. Цю практику було започатковано, щоб використовувати світловий день максимально ефективно залежно від пори року.
 
У багатьох країнах є прихильники переходу та ті, хто вважають його непотрібним, адже поряд з плюсами , такими як економія електроенергії, у нього є суттєві мінуси. Це, насамперед, навантаження на організм через зміну звичного режиму, яку багато людей вважають неспівставною  з ймовірною економією. До того ж майже кожна людина має власний приклад того, як потрапила у незручну ситуацію, забувши перевести годинник вчасно.

 
Однак поки що Україна не відмовилася від практики переходу на зимовий та літній час, тож скоро, вночі з 28 на 29 жовтня потрібно буде перевести годинники на стандартний час, тобто на годину назад.
 
Щоб зробити перехід більш комфортним, намагайтеся, вчасно лягати спати й прокидатися,  а також не забудьте налаштувати на телефоні нагадування про переведення годинників.А якщо і ця новина вас не потішила, читайте про 10 причин любити осінь та те, як піднімати собі настрій восени.

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Ліки для Руслана

Допомагаємо разом

Ліки для Руслана