Зараз в ефірі
Хеппі Ранок до 10:05
Зараз в ефірі
Miley Cyrus Flowers

Як вибрати Айфон для прослуховування музики

Як вибрати Айфон для прослуховування музики
27.10.2023
465
Смартфони давно взяли на себе функцію mp3 програвачів. Вони відтворюють музику з «басами» та високими частотами, підтримують гнучкі налаштування гучності, сумісні зі звуковим обладнанням різних типів. Якість звучання залежить від вбудованого аудіо оснащення. У Айфонів — преміальні динаміки та мікрофони, тому музичні композиції звучать ідеально. Без надокучливих фонових шумів, спотворень та інших неприємних ефектів. 

Актуальні моделі смартфонів Apple, починаючи з десятого покоління, підтримують просторове звучання та Dolby Atmos. Завдяки цим фішкам звук здається всеосяжним. Для меломана це важливий критерій, адже цілковите занурення в музику дозволяє отримати неймовірні емоції. 

Ще одна фішка — сумісність майже з усіма поширеними Блютуз-кодеками для коректного відтворення звуку через бездротові навушники, портативні колонки, саундбари. 

Під час вибору Айфона для музики доцільно орієнтуватися на технічні характеристики. Вочевидь, він буде використовуватися для розв'язання різних задач, тому навіть дрібниці важливі.

Кількість пам’яті


Сучасні стрімінгові сервіси дозволяють слухати музику онлайн — без завантаження в сховище. В Apple Music та на інших платформах можна додавати пісні до власної медіатеки, формувати плейлисти. Однак багатьом користувачам до душі варіант зі звантаженням. Він здається надійнішим, бо улюблені треки з пам’яті точно нікуди не дінуться, а на можливості прослуховування ніяк не вплине якість інтернет-з’єднання. 

«Золота середина» для поціновувача музики, записаної у сучасних форматах, — Айфон на 256 Гб. Мінімальних 64 або 128 Гб може не вистачити, а за 512 Гб або 1 Тб доведеться викласти чималу суму.  

Діагональ екрана


Іноді хочеться не тільки послухати трек, а й подивитися відеокліп з красивою картинкою. Маленький екран — не найкраще рішення для перегляду музичних кліпів. На ньому погано видно дрібні деталі. Щоб розгледіти їх, доводиться підносити смартфон ближче до обличчя, а це шкідливо для очей. 

У розмірній лінійці Apple є щонайменше 2 варіанти, оптимальних для споживання аудіовізуального контенту:

  1. 6,1”. Максимально зручний екран. Забезпечує комфортне керування однією рукою та гарантує деталізованість та чіткість зображення. 
  2. 6,7”. Якраз для перегляду барвистих роликів зі спецефектами та високою швидкістю кадрозміни.

Динамічний острівець


Dynamic Island відчутно полегшує взаємодію з системою. Він прискорює доступ до багатьох функцій. Його користь для меломанів полягає у таких додаткових можливостях, як:

  • контроль статусу підключення бездротових навушників AirPods без жодної зайвої дії;
  • можливість перемикання та перемотування композицій, не розблоковуючи смартфон;
  • спрощена робота з популярними музичними додатками.

Острівець є у всіх моделей з п’ятнадцятої серії, а от у чотирнадцятій лінійці він дістався лише флагманам.

Автономність


На офіційному сайті Apple в технічних характеристиках Айфонів вказані різні параметри автономності. Зокрема — тривалість безперервного відтворення аудіо без підзаряджання. 

Оптимальний час роботи з активним плеєром (без інших навантажень) стартує від 65 годин. Саме стільки може втриматися на одному заряді Айфон 11. Базова «тринадцятка» грає на 10 годин довше. А Айфон 15 Про Макс здатний відтворювати аудіо впродовж 95 годин.  

Що стосується дизайну, на експлуатаційні характеристики він не впливає, тому головним критерієм його оцінки можна вважати особисті уподобання потенційного власника. 

Партнерський матеріал 

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Ліки для Ярослава

Допомагаємо разом

Ліки для Ярослава