Зараз в ефірі
Хеппі Ранок до 10:05
Зараз в ефірі
Cheev Гарно так

Зірки згадують Метью Перрі: раптова смерть героя "Друзів" сколихнула мережу

Зірки згадують Метью Перрі: раптова смерть героя
29.10.2023
2341
Актора Метью Перрі знайшли у його будинку в одному з елітних районів Лос-Анжелеса, він помер у віці 54 років. Ця звістка справді сколихнула мережу, адже актор, який багато років боровся з наркотичною та алкогольною залежністю, тепер вів здоровий спосіб життя. Про це він писав у своїх мемуарах, де зізнавався про свій тернистий шлях до одужання.
 
Найбільш відомою роллю актора була роль Чендлера Бінга у серіалі "Друзі", де він знімався від 1994 року. Але він встиг взяти участь і в інших відомих фільмах, тож його колеги та друзі з теплотою згадують актора.
 
Так, Аліса Мілано, яка зіграла з Метью Перрі у фільмі "Танцюй до світанку", поділилася відео та спогадами:
 
"Меті завжди був найвеселішою людиною в кімнаті. І найдобрішим. Він був добрим.
 
Меті, пам'ятаєш, як ми ходили грати в бінго в ту церкву в долині? Ти змушував мене сміятися просто до болю, до сліз. Мої співчуття всім, хто його любив."
 
 
Лаура Бенанті, яка знімалася з Метью Перрі у фільмі "Продовжуйте", поділилася світлиною та думками.
 
"Метті був щедрим, мав блискучий і незрівняний талант. Яка жахлива втрата... Хай буде благословенною його пам'ять", – написала акторка.
 
 
Акторка Меггі Вілер, яка зіграла дівчину Чендлера Дженіс у серіалі "Друзі", також поділилася сумом від втрати та згадала, скільки радості Метью подарував людям.
 
"Яка втрата. Світ сумуватиме за тобою, Метью Перрі. Радість, яку ти приніс багатьом за своє надто коротке життя, житиме вічно. Я відчуваю себе дуже благословенною за кожну творчу мить, яку ми розділили."
 
 
Наразі невідомою є точна причина смерті актора, однак зазначається, що немає жодних ознак наркотичного чи алкогольного сп'яніння. Останній допис в Інстаграмі актор зробив 6 днів тому, на світлині він купається вночі у басейні просто неба.


Читайте також про місячне затемнення у жовтні - чого чекати та як поводитися.

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Нутрідрінк для Яни

Допомагаємо разом

Нутрідрінк для Яни