NK випустила кліп "Зірка в небі" про мовчазне кохання

NK випустила кліп
16.11.2023
647
Співачка NK випустила відразу дві версії пісні та кліпу - "Зірка в небі" українською та "Mama Alma" - іспанською. 
 
Виявляється, пісню було написано разом з іспанськими музикантами з гурту Funambulista Дієго Кантеро і Тато Латторе.  Співачка познайомилася з ними на благодійному концерті, і тоді у виконавців народилася ідея пісні, а вже зараз вона зазвучала двома мовами.  В описі відео іспанською йдеться, що Mama Alma —  це пісня про те, як любов у серці, віра та доброта роблять нас людьми, об’єднуючи таких різних, але водночас таких схожих один на одного. Колір шкіри, стать, вік — все це не має значення, коли твоє серце і душа сяє любов’ю.
 
 
Пісня "Зірка в небі" - про мовчазне кохання, яке хочеться сховати від усього світу. У кліпі ж, за словами співачки,  йдеться про один із шести видів любові, які існують в давньогрецькій міфології, а саме про безумовну, жертовну та турботливу любов Агапе.
 
"Ми можемо бути абсолютно різними: амбіційними, творчими, спокійними, грайливими чи занадто емоційними. Можемо мріяти про різне, проживати такі різні життя у різних куточках планети, але те, що обʼєднує нас усіх — це вміння любити та берегти це почуття у собі. І я щиро бажаю кожному зберігати любов у собі", - додала NK.
 
 
За словами співачки, донат з кожного прослуховування буде спрямовано у фонд Громадської організації "Сенсоріка" на допомогу дітям з особливими освітніми потребами.А ще одна українська співачка - Тіна Кароль - випустила кліп "Не святі", щоб підняти народжуваність.

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Нутрідрінк для Яни

Допомагаємо разом

Нутрідрінк для Яни