Зараз в ефірі
Хеппі Ранок до 10:05
Зараз в ефірі
Miley Cyrus Island

ТНМК випустили зворушливий анімаційний кліп “Вдома” про повернення біженців

ТНМК випустили зворушливий анімаційний кліп “Вдома” про повернення біженців
14.11.2023
751
Гурт ТНМК представив кліп на пісню “Вдома” з детально пропрацьованими анімаційними персонажами. Відео швидко набрало пів мільйона переглядів на YouTube та продовжує набирати популярність.
 
Ця робота - про повернення українських біженців на батьківщину. Як зазначив  Фагот (Олег Михайлюта), неможливо забути сумні очі десятків тисяч українців, які опинилися біженцями в інших країнах. Цих людей гурт бачив під час благодійних турів Європою. 
 
“Ми хочемо, щоби українці за кордоном знали: кожен з них - важливий. Кожен з них здатен на великі досягнення. І на кожного з них чекають вдома”, - додав музикант.
 
 
Інший учасник гурту, Фоззі (Олександр Сидоренко), який є автором тексту "Вдома", розповів, що ідея треку з'явилася ще навесні 2022 року. Тоді учасники гурту опинилися в різних містах та країнах, але вже тоді думали про повернення усіх українських біженців додому. Тоді, граючи на благодійних концертах на підтримку України, учасники чудово розуміли, про що йдеться. 
 
Потім, вже у 2023 році гурт почав роботу над піснею та кліпом і спочатку ідеєю було створення короткометражного фільму про надихаючий приклад повернення української родини додому.
 
"Ми розписали персонажів, підготували сценарій, але згодом зрозуміли, що зможемо вмістити все це в один кліп.   
В травні ми обирали в чаті гурту варіанти приспіву, в одному з них йшлося про суто воєнну історію - про людей, які знову вийдуть з-за куліс, знявши шоломи. Якраз тоді наш гітарист Ярослав Верьовкін був у Бахмуті та його яскрава реакція й підказала - треба обрати саме цей варіант", - додав музикант. 
 
 
В кліпі показана історія української родини під час війни. Артистка театру, у який влучає ворожа ракета, дивом рятується та починає обдзвонювати найближчих людей, які знаходяться в інших країнах. Ці дзвінки змінюють їхнє життя та плани щодо повернення додому.
  
"Ми мусимо стати кращою версією самих себе за ту, попередню прошивку, до "повномасштабки". Вивчити нові мови, професії, розвиватись та зростати над собою, вбиваючи українським успіхом хвору російську імперію. І повернутися додому, щоби зробити нашу країну кращою", - нагадує гурт.
 
 
Ще про музичні новинки: Тіна Кароль нещодавно випустила кліп "Не святі", щоб підняти народжуваність.

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона