👇 Пишіть ранковому шоу Хеппі Ранок 👇

Макс Барських зібрав київський Палац Спорту на концерт-подяку

Макс Барських зібрав київський Палац Спорту на концерт-подяку
05.12.2023
1012
Цей виступ став наймасштабнішим у Києві серед усіх артистів за час повномасштабного вторгнення. 10 тисяч українців почули та побачили наживо музичну трансформацію Макса Барських в новому україномовному альбомі «Зорепад».

Концерт розпочався зі слів подяки ЗСУ, ДСНС, волонтерам, медикам та всім, хто щодня наближає нашу перемогу. Частина коштів з прибутку традиційно буде спрямована на цільові потреби українським військовим. Концерт, який відбувся за підтримки Хіт FM, розпочав благодійне шоу «Зорепад» містами України.

Сюрпризом для київських глядачів стала DOROFEEVA, яка разом з Барських виконала дуетний хіт «Ритми».Шоу «Зорепад» - це дворічний аналіз шляху та вибору, який Барських пройшов зі своїм слухачем.

«В момент, коли я сумнівався, саме українці переконали мене переходити повністю на українську. Мій вибір не лише підтримали, а й допомогли знайти нового себе в творчості. Тому, мені є за що дякувати кожному українцю», - коментує Барських. - Шлях, який долає Україна, дорівнює шляху, який долає кожен українець. Вчора у Палаці Спорту відбулося шоу «Зорепад». Я вийшов до вас і розповів історію свого шляху за ці майже два роки війни. Від першого дня, коли, здавалось, не буде більше пісень і не буде виступів, і до вчора, коли десять тисяч людей співали зі мною старі й нові пісні українською. Цей момент вже історія. Я ще раз хочу подякувати тим, хто повернув нам надію в завтра і дає можливість жити на своїй землі. Дякую нашим захисникам і захисницям, дякую президентові, дякую кожному українцю, що продовжує супротив. Я вірю в наше майбутнє!» - поділився враженнями від концерту Макс.


До інших новин українського шоу-бізу: нещодавно MONATIK випустив новий "Vitamin D", щоб зібрати донати замість лайків.

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Реабілітація для Марійки

Допомагаємо разом

Реабілітація для Марійки