Ретроградний Меркурій у грудні 2023: коли та чого чекати

Ретроградний Меркурій у грудні 2023: коли та чого чекати
13.12.2023
2760
Як на закінчення 2023 року, так і на початок 2024 впливатиме ретроградний Меркурій. Дізнавайтеся, коли та яким буде цей вплив.
 
Меркурій є найближчою планетою до Сонця, яка обретається навколо нього за 88 днів. І декілька разів на рік рух планети змінюється зі звичайного проградного, або ж "прямого" на ретроградний. Період ретроградного Меркурію завжди непростий, як наголошують астрологи.
 

Вплив ретроградного Меркурію на життя людей

 
Меркурій відповідає за багато сфер життя людини. Комунікація, зв'язки, торгівля, подорожі, підприємницька діяльність, мислення та мовлення - усе це має зв'язок з Меркурієм. З настанням ретроградного руху планети може постраждати усе, що пов'язане із цими галузями.
 
Період ретроградного Меркурію почнеться 13 грудня 2023 та триватиме до 2 січня 2024 року. Насамперед, у цей час можуть з'явитися проблеми зі спілкуванням - письмовим чи усним, Не дивуйтеся, якщо вам складно підбирати слова, вас неправильно розумітимуть або ви самі сприйматимете інформацію важко. Непростий період для тих, хто зараз навчається, відвідує лекції - інформація може засвоюватися гірше, ніж зазвичай. Очікуються складнощі з будь-якими справами, пов'язаними з розумовою діяльністю, підписанням документів та підприємництвом, торгівлею.
 
Крім того, можуть виникати проблеми з усіма системами зв'язку. Нестабільна робота інтернету та мобільного зв'язку, проблеми з проведенням фінансових операцій, платежів - усе це трапляється частіше в такий період. Будьте обережні також з побутовою технікою та електронікою, а також, за можливості, уникайте спонтанних подорожей.

 

Що не варто робити у період ретроградного Меркурія:

 
Призначати важливі ділові зустрічі
 
Укладати угоди, особливо пов'язані з нерухомістю та великими коштами
 
Розпочинати нові справи
 
Робити крупні покупки
 
Оформлювати кредити без крайньої необхідності
 
Змінювати роботу

 

Що варто робити у цей час:

 
Ретельно готуватись до будь-яких поїздок 
 
Надавати перевагу спокійному відпочинку
 
Завершувати старі справи

Дізнавайтеся, що ще чекає вас цієї зими, у нашому гороскопі.

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Реабілітація для Марійки

Допомагаємо разом

Реабілітація для Марійки