Зараз в ефірі
Хеппі Ранок до 10:05
Зараз в ефірі
Purple Disco Machine & Kungs Substitution (feat. Julian Perretta)

Сезонний спад на авто з США. Як купити авто у 2 рази дешевше

Сезонний спад на авто з США. Як купити авто у 2 рази дешевше
18.12.2023
461
У період з грудня 2023 по лютий 2024 на аукціонах США сезонний спад цін. Саме в цей період ціни особливі дешеві на всі марки та моделі авто. Суттєве зниження вже починається в перших числах грудня.

Варто відмітити велику кількість електромобілів на аукцінах Copart та IAAI. Найбільшу кількість серед них складають Tesla S, Tesla 3, Ford mustang mach e, Tesla Y, Tesla X. В зв'язку з великою їх кількістю та сезонним спадом ціни опустилися майже в 2,5 рази.

Найбільш вигідними авто із США є машини 2013-2023 років, тобто, до 10 років авто.

Основними критеріями вибору авто є кінцевий бюджет, стан авто, побажання по комплектації та маркам машин. В США за рахунок того, ща аукціонах кожного дня торгуються десятки тисяч авто, купити
автомобіль згідно всіх власних побажань та критеріїв стає доволі просто. При цьому швидка доставка (1,5-2 місяці) дає можливість доволі швидко отримати свій автомобіль, що буде ще на 30-45% дешевше аналогів на вторинному ринку.
Авто з США можна купити від 50 дол. на аукціоні. Для кращого розуміння цін, нижче буде представлено рейтинг найбільш популярних авто в бюджет 1-5тис дол в США, який складенний лідером на ринку купівлі авто з США в Україну https://americanavto.com/cars/.Буде 3 основні категорії (в залежності від ціни купівлі авто на аукціоні):
  1. Авто до 1тис дол: mazda3, kia rio, hyundai elantra, dodge dart, hyundai sonata, fiat 500, ford focus, ford fiesta; Авто можна розглядати 2013-2016 років
  2. Авто від 1 до 3тис: dodge journey, ford fusion, ford escape, bmw 3, bmw x5, jeep compass, jeep cherokee, volkswagen tiguan, volvo s60, nissan rogue, mitsubishi outlander. Авто можна купити 2014- 2017 років.
  3. Авто від 1 до 5тис: hyundai santa fe, bmw x6, audi q5, subaru forester, subaru outback, mazda cx-5, kia niro, mazda 6, honda civic, honda accord, mini cooper, audi q7. Автомобілі 2016-2019 років в залежності від марки та моделі.
Звичайно, в рейтингу зазначена тільки мінімальна кількість від загальної та в бюджет до 5тис дол. Період сезонного зниження цін буває тільки 1 раз на рік, і це дуже хороший шанс купити найвигідніше для себе авто.

Партнерський матеріал

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Ліки для Руслана

Допомагаємо разом

Ліки для Руслана