Jerry Heil випустила кліп "Маланка" про силу українських традицій

Jerry Heil випустила кліп
26.12.2023
1259
Напередодні Свята Маланки співачка Jerry Heil випустила пісню "Маланка" та кліп на неї. Відео швидко набрало понад 200 тисяч переглядів та потрапило в тренди українського YouTube.
 
За словами співачки, основна ідея цієї пісні  криється в рядках «не посіється страх ні в селі, ні в містах! Нема світла, та жевріє щедрівка на вустах».  Які б випробування не випали на долю українців, нам до снаги все здолати, а зима  в пісні на нашому боці. 
 
"Наші традиції — це світло в темряві обставин! Це база, на якій стоїть наша народність!", - додала співачка.
 
 
Пісня ділиться на дві частини: перша з них - про важке теперішнє, яке почалося від лютого 2022 року і з яким мужньо справляються українці, а друга частина - традиційна українська щедрівка.
 
“Перший куплет — сьогодення. Тяжка зима, до якої неможливо, здавалося, звикнути, але вже вдруге народ знаходить в собі моральні сили навіть накрити стіл на дванадцять страв і подякувати Богу та Збройним Силам за настання Нового року! Другий же куплет — це вже дійсно народна щедрівка. І це справді — цінність та рідкість, адже всі твори, що нагадували нашому народу про справжнє коріння та традиції, винищувалося радянською владою”, - пояснила Jerry Heil.
 
 
У кліпі  Jerry Heil співає і в полі серед тварин, і в місті серед багатоповерхівок. Також у кліпі є молодь, вдягнена в традиційні костюми щедрувальників.А трохи раніше KAZKA, DANTES, MONATIK та інші зірки долучилися до альбому «настрій: колядувати».
 

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Ліки для Ярослава

Допомагаємо разом

Ліки для Ярослава