Зараз в ефірі
Хеппі Ранок до 10:05
Зараз в ефірі
Хіт FM Тільки хіти!

Цікава історія мексиканского пивоваріння

Цікава історія мексиканского пивоваріння
26.12.2023
369
Сьогодні Мексика знаходиться на третьому місці з виробництва та експорту пива, поступаючись лише США та Канаді. І це не дивно, адже перше мексиканське пиво з'явилося близько тисячі років тому, поступово витіснивши інші традиційні алкогольні напої із соку агаву та кукурудзяних зерен. У цій статті ми розповімо про історію пивоваріння в Мексиці, а також про найпопулярніші бренди. 

Як розвивалося пивоваріння у Мексиці


Все почалося за часів конкістадорів. Саме іспанські завойовники привезли до Мексики рецепт пива на основі солоду з ячменю. Але через дефіцит потрібних інгредієнтів виробництво відповідного місцевого пінного напою було утруднено. Тому спочатку пиво експортували з Європи. Розвиток мексиканського пивоваріння почалося лише у 20-ті роки XIX століття, а вже через 20 років на місцевому ринку з'явилося перше пиво з тростинним нерафінованим цукром у складі. Завдяки залізничному сполученню зі США спростився процес ввезення необхідних інгредієнтів, включаючи ячмінний солод. Також на розвиток виробництва мексиканського пива вплинули німецькі емігранти. Особливої ​​популярності мексиканський пінний напій набув у 20-х роках минулого століття, коли в США набрав чинності Сухий закон і багато американців почали їздити до сусідньої країни. За рахунок зростання попиту Мексика збільшила обсяг виробляємого пива до 50 тисяч літрів на рік. Тоді ж на території країни вже було зареєстровано понад 35 пивоварних компаній. Але в результаті злиття та трансформації сьогодні залишилося тільки дві – Grupo Modelo та FEMSA.Найпопулярніші бренди


На першому місці стоїть Corona Extra – ця торгова марка входить до п'ятірки найбільш відомих у світі: щороку продається понад 2 мільярди літрів напою, а експорт здійснюється у 150 країн. Вирішивши купити Corona, ви зможете насолодитися оригінальним смаком світлого лагеру міцністю 4,6%, в якому відчуваються нотки лайма та кукурудзи. На другому місці за популярністю – бренд Sol, який з'явився наприкінці XIX століття і одразу завоював популярність серед молоді завдяки низькому вмісту алкоголю та приємному смаку. Сьогодні ця торгова марка пропонує класичне світле пиво, а також напої із соком лайма та сіллю. На третьому місці – Bohemia. Під цією торговою маркою випускається пілзнер, а також пшеничне та темне пиво. Також попитом користуються мексиканські бренди Dos Equis (виготовляє бурштиновий та темний лагер), Carta Blanca і Pacifico (пілзнери), Noche Buena (особливе темне різдвяне пиво). При виборі певного мексиканського пива слід пам'ятати, що 90% продукції виробляють дві вже згадані пивоварні. І лише 10% – це крафтові напої, оскільки в Мексиці таке пивоваріння на даний момент практично не розвинене. Якщо ви цінуєте саме крафтові пінні напої, великий асортимент таких товарів з різних країн є на Маудау. Це пиво можна замовити з доставкою до будь-якої точки України. 

Партнерський матеріалЛайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Ліки для Ярослава

Допомагаємо разом

Ліки для Ярослава