Зараз в ефірі
Хеппі Ранок до 10:05
Зараз в ефірі
OKS Ніченька

Kalush Orchestra презентували пісню "Янголом" про тих, без кого життя втрачає сенс

Kalush Orchestra презентували пісню
07.02.2024
512
Kalush Orchestra представили ліричну пісню "Янголом" та кліп на неї. Відео в перші ж дні набрало понад 100 тисяч переглядів та потрапило до трендів українського YouTube. 
 
За словами учасників гурту, нова композиція розповідає про про почуття, що є одним з найсильніших у світі. Янгол, про якого йдеться в пісні - символ людини, яка викликає це почуття.
 
""Янголом" - це наша нова пісня, яка розповідає про одне з найсильніших почуттів у світі - кохання. Де ангел символізує кохану людину, без якої життя втрачає сенс. Ми сподіваємось, що вона знайде відгук у вашій душі. Та встряне в груди, як та стріла з пісні)", - йдеться в описі до відео.
 
 
До речі, нещодавно гурт виступив на сцені Національного відбору на Євробачення. Однак, не у якості гостей, а у якості запрошених зірок - гурт виконав свою переможну пісню "Stefania".

Після виступу ведучий Нацвідбору Тімур Мірошниченко запитав у хлопців, чи не збираються вони знову взяти участь у відборі колись. Учасник  Kalush Orchestra Олег Псюк відповів, що все може бути, але для цього потрібно створити надзвичайно потужну пісню.
 
 
Перед голосуванням за переможця гурт закликав фанів підтримати або виконавця YAKTAK, або дует alyona alyоna та Jerry Heil.

"Неймовірно круті виконавці та номери, які гідні представляти Україну на великій сцена Євробачення 2024!", - зазначив гурт.
 
 
Дізнавайтеся більше про те, як проходив фінал Нацвідбору.

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Татач Марія, 10 років

Допомагаємо разом

Татач Марія, 10 років