Зараз в ефірі
Хеппі Ранок до 10:05
Зараз в ефірі
Хіт FM Тільки хіти!
👇 Пишіть ранковому шоу Хеппі Ранок 👇

День закоханих: історія та цікаві традиції свята

День закоханих: історія та цікаві традиції свята
14.02.2024
153
День святого Валентина, також відомий як День закоханих, бере свій початок від римського свята Луперкалії, свята родючості, що проводилося в середині лютого.

Християнська церква замінила Луперкалії на День святого Валентина на честь священика, який жив у Римі в 3 столітті. Святий Валентин вінчав воїнів, яким було заборонено одружуватися, і прийняв мученицьку смерть за свої дії.
 
День Святого Валентина став асоціюватися з романтичним коханням у Середньовіччі, а набув популярності в Англії 18 століття. Тоді закохані висловлювали свою прихильність, обмінюючись записками та подарунками.

 

Традиції

 
Валентинки
 
День Святого Валентина - друге за популярністю свято після Різдва, на яке надсилають листівки. Щорічно у світі обмінюються понад 150 мільйонами листівок до Дня святого Валентина.
 
Пропозиції
 
День святого Валентина - популярний день для пропозицій руки та серця. Багато пар обирають цю романтичну нагоду, щоб перевести свої стосунки на новий рівень, адже вірять,, що пропозиція в такий день обов'язково буде вдалою та запам'ятається на все життя.
 
Замки кохання
 
У деяких країнах закохані прикріплюють до мостів навісні замки, а ключ викидають як символ свого вічного кохання. Особливо славився цією традицією паризький Міст Мистецтв, доки вага замків не стала причиною пошкодження конструкції.


Квіти
 
У цей день також заведено дарувати коханим квіти.Троянди - найпопулярніші квіти, які дарують на День Святого Валентина. Червоні троянди символізують любов і романтику, в той час як інші кольори передають різні значення, наприклад, дружбу (жовті троянди) або захоплення (рожеві троянди).
 
Вчинки доброти
 
Деякі люди святкують День святого Валентина, здійснюючи акти доброти і милосердя, поширюючи любов і співчуття до тих, хто цього потребує. Чому б не використати таку нагоду, щоб поділитися любов'ю з іншими за зробити цей світ кращим.

Читайте також про оригінальні ідеї валентинок своїми руками.

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Нутрідрінк для Яни

Допомагаємо разом

Нутрідрінк для Яни