Зараз в ефірі
Хеппі Ранок до 10:05
Зараз в ефірі
Domiy Нагадай

Як вибрати курси англійської: поради та рекомендації

Як вибрати курси англійської: поради та рекомендації
16.02.2024
305
У сучасному світі англійська мова – це не просто урок у школі, а ключ до міжнародних можливостей. Знання англійської дозволяє ефективно спілкуватися з людьми по всьому світу, розширює професійні можливості, а також відкриває шлях для вивчення нових культур та подорожей.

Один з кращих способів якісно опанувати мову – записатися на курси англійської

Але як правильно обрати курси? Сьогодні в блозі Антишколи англійської мови ми розглянемо цей момент. Мета вивчення мови 


Для початку слід визначитись,  з якою метою ви націлені вивчати англійську мову.  Слід це  взяти за відправну точку. 

Для школи, для вступу, для роботи, а може, для переїзду за кордон? Або просто для подорожей і нових знайомств? 

Залежно від цілей, ваша мотивація буде різною, і  ви зрозумієте,  на яких аспектах слід більше зосередитись. Адже, наприклад, англійська для ІТ значно відрізняється від англійської для подорожей.

Окрім того, вам потрібно знати свій рівень мови.  Для цього існує спеціальна міжнародна класифікація (А1, А2, В1, В2, С1, С2).

Без знання азів неможливо одразу перескочити до лексики В2. Вам доведеться набратися терпіння і всі рівні по порядку, але як дізнатися, який у мене рівень? Для цього існують спеціальні тести. В Антишколі він також є, і ви можете пройти його тут онлайн і дізнатися про свій рівень усього за 7 хвилин. 

Навіщо потрібні курси англійської?


Міжнародне спілкування.

Англійська є однією з найпоширеніших мов для міжнародного спілкування.

Кар'єрні можливості.

Володіння англійською мовою може відкрити двері в міжнародні компанії та покращити кар'єрні перспективи. 

Освіта. 

Багато провідних університетів за кордоном,  пропонують програми на англійській мові. 

Подорожі.

Знання англійської полегшує подорожі, спілкування в аеропортах, готелях і туристичних місцях. 

Доступ до інформації.

Більшість інтернет-ресурсів, наукових праць та літератури доступні англійською мовою. 

Культурний обмін.

Англійська  мова дозволяє розуміти англомовні фільми, музику та літературу в оригіналі. 

Особистісний розвиток. 

Вченими доведено, що вивчення нової мови розвиває когнітивні здібності та покращує пам'ять. 

Соціальні зв'язки.

Вільна розмовна англійська допоможе вам завести нові знайомства  з людьми по всьому світу. 

Технологічний розвиток.

Багато технічних інструкцій та програмного забезпечення створюються спочатку саме англійською мовою. 

Впевненість у собі.

Знання іноземної мови підвищує самооцінку та впевненість у міжнародному середовищі. 

Які існують типи курсів англійської мови? 


Кожні курси пропонують різні програми. Але якщо узагальнити , то більшість курсів  спеціалізуються на наступних напрямках:

Загальна англійська  Ці курси охоплюють основи граматики, лексики, говоріння та письма і призначені для підвищення загального рівня володіння мовою.  
 
Інтенсивна англійська  Запропонуйте більш поглиблене та концентроване вивчення мови, як правило, з більшою кількістю годин на тиждень, для швидкого прогресу. 
 
Англійська для бізнесу  Зосереджений на мові, необхідній у бізнес-середовищі, включаючи специфічну лексику, ділове листування та презентаційні навички.
 
Вузькопрофільна англійська   Спрямований на вивчення англійської мови для певної професії чи галузі, наприклад, медична англійська, юридична англійська тощо. 
 
Підготовка до іспиту  Вони спрямовані на підготовку до міжнародних іспитів з англійської мови, таких як IELTS, TOEFL або Кембриджські іспити. 
 
Англійська для академічних цілей  Призначений для тих, хто планує навчатися в англомовному середовищі, з акцентом на академічну лексику та навички написання есе. 
 
Курси англійської мови для дітейта підлітків
 
Курси, адаптовані до вікових особливостей та інтересів дітей та підлітків, з ігровими та інтерактивними методами викладання. 
 
Розмовні курси англійської мови  Акцент на вдосконаленні навичок говоріння та сприйняття мови на слух, часто за допомогою дискусій та рольових ігор. 
 
Онлайн-курси англійської мови  Вони пропонують гнучкість у вивченні мови онлайн, з можливістю вибору індивідуальних або групових занять. 
 
 
А з Antischool ви можете обрати для себе більше 90 программ, причому як для дорослих так і для дітей ! У нас є спеціальний розділ курсів англійської для дітей: від базового інглішу до програмування за віковими группами.

Правильно обрані курси англійської мови допоможуть вам швидко і ефективно опанувати мову та досягти ваших цілей. Важливо обрати програму, яка враховує ваші потреби та стиль навчання.

 З  якісними курсами ви зможете здобути не лише глибокі знання, але і впевненість у своїх мовних навичках для подальшого успіху в будь-якій сфері.

Тож запрошуємо вас на безкоштовний пробний урок від Анишколи. Усе що потрібно, це заповнити форму реєстрації та готуватися до першого заняття.

Не упустіть можливість розширити свої знання та отримати персоналізовану консультацію від наших експертів. Запишіться зараз та розпочніть свій шлях до успішного вивчення англійської!

Партнерський матеріал

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Кроітор Артем, 5 років

Допомагаємо разом

Кроітор Артем, 5 років