Зараз в ефірі
Хеппі Ранок до 10:05
Зараз в ефірі
Rasmus In The Shadows
👇 Пишіть ранковому шоу Хеппі Ранок 👇

Жадан і Собаки та Ірена Карпа випустили кліп "Виживи" про дорослішання у воєнні часи

Жадан і Собаки та Ірена Карпа випустили кліп
21.02.2024
707
Харківський рок-гурт Жадан і Собаки випустив нову пісню "Виживи" та кліп на неї. Трек був записаний разом з письменницею та співачкою Іреною Карпою.
 
Відео починається з фрагмента, ніби-то записаного у дев'яності роки. В ньому журналіст бере інтерв'ю у співака Павла Зіброва та розпитує про його думку щодо  майбутнього української музики. Журналіста зіграв стендап-комік, ведучий та волонтер  Василь Байдак, а Павло Зібров зіграв сам себе. Далі у кліпі - власне, сучасна музика, яку виконує гурт Жадан і Собаки. Також у кліпі з'являється багато людей різних професій, які кудись поспішають. Ірена Карпа з'являється в образі "гламурної бунтарки".
 
 
Пісня увійшла до нового музичного альбому гурту – «Радіопромінь». За словами учасників, пісня присвячена поколінню зумерів. Композицією та кліпом музиканти прагнули підтримати молодь, яка дорослішає у непрості воєнні часи.
 
 
Сергій Жадан також пояснив, чому знятися у відео, серед інших, запросили Народного артиста Павла Зіброва.
 
«Ми хотіли підкреслити спадковість у нашій естраді. Тому ми запросили на зйомки кліпу Народного артиста України Павла Зіброва – в якості символа зв’язку поколінь», – зазначив музикант.Читайте також про тревел-шоу Україною Олександра Терена «Відвал ніг або All інклюзив».
 

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Кроітор Артем, 5 років

Допомагаємо разом

Кроітор Артем, 5 років