Зараз в ефірі
Хеппі Ранок до 10:05
Зараз в ефірі
Хіт FM Тільки хіти!

Антитіла випустили фантастичний кліп "Ти саме та" про силу маленької людини

Антитіла випустили фантастичний кліп
19.02.2024
500
Гурт Антитіла випустив нову пісню "Ти саме та" та кліп на неї. Відео за перші дні набрало понад пів мільйона переглядів та потрапило до трендів українського YouTube.
 
Музиканти пояснили, що слова любові у цій пісні є  присвятою не лише коханим людям, а й єдиній та спільній Батьківщині, задля якої люди йдуть на справжні подвиги, а ще якій "небо триматимемо і по колу співатимемо, що любимо".  
 
Тарас Тополя пояснив, чому текст та звучання пісні вийшли такими драматичними та щемливими. Виявляється, пісня створювалася у непрості часи розлуки з близькими та суму через відстань та обставини, що стали перешкодою для зустрічі.
 
"Гармонія пісні була створена Максимом Сиволапом досить давно. Рік тому ми повернулись до неї і я почав створювати мелодію та текст. Все це відбувалося в непростий період життя. Гурт Антитіла вже вийшов з передової і ми продовжували здійснювати нашу діяльність як волонтери і музиканти, роблячи на своєму місці максимум заради перемоги.
Водночас ми були далеко від наших родин, дітей і коханих, за якими сумували, саме тому ця лірика, гармонія та мелодія вийшли такими драматичними", - поділився співак.
 
 
Відео - справжній міні-фільм, наповнений глибокими сенсами. Це історія про те, як маленька людина у безмежності холодного простору і Всесвіту здатна своєю любовʼю запалювати вогонь і давати тепло мільярдам інших.  
 
Соліст гурту Тарас Тополя з'являється у відео в образі космонавта, який подорожує космічним простором, відкриває портали, занурюється в центри планет. А наприкінці відео герой змушує битися величезне космічне серце та опиняється на квітучій мирній Землі.
 
 
Гурт поділився ще деякими  цікавими фактами про кліп «Ти саме та».
 
" Весь кліп – це суцільна графіка, яку 6 місяців створював Олексій Веренчик.
 
Фінальна версія кліпу була готова лише за 2 дні до релізу.
 
Багато хто з вас вважає «Ти саме та» продовженням до кліпу «Hello», але, насправді, відеоробота більше повʼязана з іншим кліпом Антитіл. Знаєте з яким?
 
Співробітники Українського Національного музею космонавтики ім. Корольова настільки були вражені реалізацією, що відзначили цей космічний кліп на своїх сторінках"..

Читайте також про тревел-шоу Україною Олександра Терена «Відвал ніг або All інклюзив».
 

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Кроітор Артем, 5 років

Допомагаємо разом

Кроітор Артем, 5 років