Зараз в ефірі
Хеппі Ранок до 10:05
Зараз в ефірі
Хіт FM Тільки хіти!

Смартфон зі штучним інтелектом

Смартфон зі штучним інтелектом
20.02.2024
168
Один із лідерів у сфері виробництва смартфонів, південнокорейська компанія Samsung, презентувала новий сучасний смартфон Самсунг С 24, який гарантовано вразить своїх власників. Цей вишуканий флагман стане крутим інструментом та помічником у руках людей, які живуть в сучасному ритмі великого міста, цінують нові технології та є вимогливими користувачами.

Samsung Galaxy S24 поєднує в собі елегантний дизайн, передові технології та безмежні можливості. Він оснащений потужним процесором, великим дисплеєм з високою роздільною здатністю, камерами нового покоління та батареєю великої ємності. Завдяки цьому смартфон здатен впоратися з будь-якими завданнями, роблячи життя користувача комфортнішим і цікавішим.

Окрім деталей з найкращих матеріалів та топової начинки, нова модель отримала штучний інтелект Galaxy AI. Він наддасть юзерам нові можливості для творчості й продуктивності. Давайте розглянемо деякі функції з підтримкою AI.

Live Translate


Ця революційна функція у Samsung Galaxy S24 допоможе зруйнувати мовні бар’єри, забувши про словники та розмовники. Смартфон стане вашим вірним помічником у спілкуванні з людьми з усього світу. Це не просто перекладач, а потужний інструмент, який відкриває нові горизонти. Ви зможете:
  • Легко спілкуватися іноземною мовою у чатах та месенджерах, отримуючи переклад в режимі реального часу;
  • Вести голосові виклики з людьми, які говорять іншими мовами, без жодних проблем з розумінням;
  • Отримувати переклад текстів на фотографіях, веб-сторінках та навіть у відеороликах.
Circle to Search


Побачили на зображенні або у відео кросівки мрії? Не витрачайте час на пошуки! З функцією Circle to Search ви зможете знайти їх за лічені секунди.

Як це працює? Відкрийте зображення або відео з бажаними кросівками, запустіть функцію Circle to Search, обведіть їх пальцем на екрані. Смартфон миттєво знайде у Google назву, модель та місця, де їх можна придбати. Справжня знахідка для любителів онлайн-шопінгу, модного одягу й не тільки!

Transcript Assist


Виникла геніальна ідея за кермом або під час руху, яку терміново потрібно зафіксувати? Не втратьте її за допомогою функції Transcript Assist. Це помічник, який допоможе записати будь-які думки та ідеї, де б ви не знаходилися. Просто скажіть вголос те, що вам потрібно зафіксувати, а штучний інтелект Galaxy AI миттєво перетворить ваш голос на текст з неймовірною точністю. Більше не потрібно витрачати час на довгий друк!Photo Assist


Крута фішка для тих, хто не уявляє свого життя без фото. Вона дозволяє робити яскраві та чіткі знімки навіть вночі. За допомогою AI можна зробити світлини з двократним або трикратним зумом без втрати якості зображення на виході. Функція також відкриває розширенні можливості редагування і вдосконалення фотографій – якщо фото вийшло не дуже вдалим, Photo Assist допоможе заповнити фон або видалити зайві об’єкти.

Штучний інтелект – це майбутнє, яке вже у вашому смартфоні! Впровадження AI в нього – це лише початок. Згодом ми можемо очікувати ще більш вражаючих інновацій, які зроблять наше життя комфортним, безпечним та продуктивним.

Партнерський матеріал

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Ліки для Руслана

Допомагаємо разом

Ліки для Руслана