Зараз в ефірі
Хеппі Ранок до 10:05
Зараз в ефірі
Ella Henderson Alibi (feat. Rudimental)
👇 Пишіть ранковому шоу Хеппі Ранок 👇

Найкращі способи терміново вирішити фінансові проблеми без звернення до банку

Найкращі способи терміново вирішити фінансові проблеми без звернення до банку
27.02.2024
1312
Фінансові проблеми можуть розпочатися у будь-якої людини. Адже не все можна передбачити, і часто відбуваються ситуації, які буквально ніхто не очікував і які певною мірою вибивають з колії. Захворів зуб, близькій людині потрібна термінова медична допомога чи ліки, зламалася побутова техніка - може статися все, що завгодно, і добре, якщо є гроші для вирішення проблеми. Також фінанси можуть знадобитися для навчання чи для придбання необхідних речей для дитини.

Але що робити, якщо зайвих коштів немає, а до зарплати ще далеко? Можна звернутися до банку, але доведеться довго чекати на схвалення кредиту і доведеться збирати багато документів.

Як швидко вирішити свої фінансові проблеми?


Вирішення фінансових проблем може бути справжнім викликом, але є певний план дій, який вам може допомогти:

 1. Плануйте свій бюджет. Є обов'язкові витрати, а є другорядні. Важливо також мати накопичені кошти, які можна використовувати у різних непередбачених ситуаціях. Можна постаратися скоротити витрати на будь-які речі чи послуги;
 2. Якщо є фінансові проблеми тривалий час, необхідно знайти додаткове джерело доходів. Вивчіть ринок з вакансіями, які можуть вам підійти як підробіток. Це може бути монетизація ваших навичок та знань, можна продати непотрібні речі;
 3. Якщо у вас вже є борги у фінансових організаціях, потрібно звернутися за перекредитуванням;
 4. Розгляньте можливість отримати мікропозику на онлайн-сервісах. Навіть якщо у вас погана кредитна історія, ви можете оформити кредит на картку онлайн на сайті «Просто Кредит»;
 5. Плануйте на майбутнє. Необхідно розписати план своїх фінансів таким чином, щоб у майбутньому ви були спокійні, якщо знову станеться щось непередбачене.


Як оформити позику онлайн?


В Україні є можливість отримати гроші дуже швидко, якщо є термінова необхідність. Таку послугу надає компанія «Просто Кредит». Щоб оформити кредит тут, потрібно дотримуватись таких правил:

 1. Потрібно бути повнолітнім громадянином України;
 2. Необхідно мати банківську картку, яка буде оформлена саме на вас;
 3. Не знадобиться поручитель, довідка про доходи;
 4. Брати кредит може практично кожен. Навіть якщо у вас немає постійного місця роботи або ви жінка у декреті, ви можете розраховувати на фінансову допомогу;
 5. Сервіс працює цілодобово, а тому залишати заявки можна навіть у нічний час;
 6. Борги з кредиту можна виплачувати різними способами: онлайн, через послуги банків, через термінали;
 7. Відсоток за кредитом можна вирахувати онлайн на сайті. Є спеціальний калькулятор - в нього потрібно запровадити суму, яку ви бажаєте отримати, та терміни, за які ви повернете кошти. Сервіс самостійно вирахує відсоток, який вам доведеться виплатити.

Чи можна отримати відмову? Якщо потенційний клієнт затятий неплатник, сервіс може відмовити в кредитуванні - інформація по кожному користувачеві перевіряється автоматично, тому не варто намагатися обдурити програму. Відмову отримають і ті, хто надасть невірні дані про себе – уважно перевіряйте анкету на наявність помилок.

Партнерський матеріал

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Татач Марія, 10 років

Допомагаємо разом

Татач Марія, 10 років