Артем Пивоваров створив гурт The Вуса і випустив з ним кліп "О, Панно"

Артем Пивоваров створив гурт The Вуса і випустив з ним кліп
18.03.2024
4436
Артем Пивоваров випустив нову пісню "О, Панно" та кліп на неї разом з новоствореним гуртом "The Вуса". Відео швидко набрало понад мільйон переглядів та очолило тренди українського YouTube.
 
Пісню було презентовано в рамках культурного проєкту Артема Пивоварова «Твої вірші, мої ноти». Ідеєю проєкту є популяризація українських творів, які і лягають в основу пісень Артема Пивоварова. Пісня «О, Панно!» була створена за віршем Павла Тичини та виконана разом з гуртом «The Вуса». Його учасниками стали Леви на джипі, Олексій Дурнєв і Марк Куцевалов.
 
 
Нова робота відрізняється від всіх попередніх, випущених у межах проєкту. Цейкліп заряджений позитивом та покликаний дарувати гарний настрій, що надзвичайно важливо зараз.
 
"Візуалізація «О, Панно!» – своєрідний короткометражний фільм, який кожен може трактувати по-своєму. Цей яскравий витвір уяви, сповнений гумору, повертає до часів «вусатого фанку» - важливої сторінки в історії української музики, коли попри інформаційний вакуум талановиті українці стежили за світовими трендами та вдало інтегрували їх в українську культуру. Ще однією суттєвою відмінністю цієї роботи є те, що вперше за час існування проєкту «Твої вірші, мої ноти» кліп буде представлено з додаванням кольорів.", - йдеться в описі до відео.
 
Ця колаборація була створена не лише з розважальною метою. В день прем’єри було проведено спільний стрім«Творчий вечір групи The Вуса» для збору коштів на допомогу восьми підрозділам ЗСУ.. Долучитися до збору можна тут: https://send.monobank.ua/jar/8zdv69pmLs
 
 
Артем Пивоваров поділився враженнями від створення нової роботи - останнім часом співак створював багато серйозної музики, тож зараз вирішив піти трохи іншим шляхом - так і виникло нове відгалуження проєкту  – гурт «The Вуса». 
 
"Мене приємно вразило, що в цій роботі Леви на джипі, Льоша Дурнєв та Марк Куцевалов показали себе не лише як хороші актори, а й як виконавці, адже вони також брали участь у записі та чудово впоралися із задачею. Працюючи над створенням пісні, я одразу розумів, що кліп має бути у стилістиці часів зародження «вусатого фанку», з яскравими персонажами та гумористичним підходом. На мою думку, нам це зараз потрібно, бо у всьому має бути баланс, а гумор – це те, що завжди допомагає нам не падати духом. Важливо, що дана колаборація – це не тільки гарна музична історія з позитивним вайбом, а й можливість допомогти нашим військовим, адже первинно всі наші сили спрямовані на підтримку воїнів, що захищають нашу країну".


 
Ще про цікаве: Джамала отримала Національну премію України імені Тараса Шевченка.
 

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Нутрідрінк для Яни

Допомагаємо разом

Нутрідрінк для Яни