Найпопулярніші розвиваючі дитячі іграшки

Найпопулярніші розвиваючі дитячі іграшки
29.03.2024
105
Чи пам’ятаєте ви з дитинства свої улюблені іграшки? В кожного було щось своє: лялька, плюшевий мишка, модель машинки, конструктор, залізна дорога тощо. і це була цінніша річ, яку хотілось показати друзям та необхідно було брати з собою в подорож до бабусі.

Іграшки надзвичайно важливі для дитячого дозвілля та дорослішання. Адже вони розвивають не лише дрібну моторику та уяву, але й відповідальність та навички будування особистісних кордонів. Мова піде про іграшки з реального світу, а не віртуального, адже у комп’ютерних ігор є свої недоліки та переваги. Але купувати іграшки зручніше в онлайні – обирайте на сайті https://strateg.ua/ та купуйте в один клік.

Отже, які критерії вибору розвиваючих іграшок важливі?


  1. Відповідність віку

Килимки для немовлят з малюнками для пізнавання світу, звісно, не підходять для тинейджерів. І навпаки – настільні ігри-стратегії не зацікавлять малюків. Навіть якщо ви вважаєте свою дитину маленьким генієм – уважно прочитайте опис іграшки, де вказаний вік дитини.

Єдине, що, скоріш зо все, є гарним подарунком у будь-якому віці – це м’які іграшки, але тільки для дівчат.  

  1. Безпечність

На упаковках вказують вік дитини не лише для комфорту дорослих у виборі подарунків. Для немовлят чи дітей молодшого віку можуть бути дуже небезпечними дрібні деталі або деякі матеріали іграшки, що їх дитина може спробувати на смак.

Також дешеві неякісні вироби можуть містити шкідливі матеріали. Отже, ретельно вивчайте склад іграшок. Еко-тренд в індустрії дитячих товарів зараз актуальний як ніколи.

  1. Ціна

З одного боку – для щастя вашого янгола не шкода ніяких грошей, з іншого – нема гарантії, що нова іграшка не набридне вже завтра. А якісні репликі відомих брендів на кшталт Барбі на погляд дитини не дуже відрізняються від коштовних колекційних оригіналів.

Отже, вам доведеться знайти баланс між «замало іграшок, зате дорогі» та «надто багато дешевих». До речі, іграшки, з яких дитина «виросла» варто віддавати знайомим або віддавати на благодійні цілі. Так ви не лише вивільните простір в дитячої кімнаті,  але й навчатимете дитину корисним звичкам.Деякі популярні види розвиваючих іграшок


Кінетичний пісок для наймолодших


Малюки завжди готові гратись в пісочниці у дворі чи на березі річки. Але в холодну пору року це неможливо. Кінетичний пісок з формочками та пісочницею дозволяє гратися вдома. Матеріал не висихає і набуває будь-якої форми. Разом з грою дитина може пізнавати світ тварин чи навіть пам’яток архітектури.  
 

М’які іграшки


Це чудовий антистресовий засіб для будь-якого віку, особливо актуальний в важки для країни часи. Обіймаючи іграшку, дитина заспокоюється на фізичному та емоційному рівні. Не дарма багато малюків полюбляє класти улюбленого мишку поруч з подушкою. Якісні іграшки можна прати, отже, з гігієною не буде ніяких проблем.

Набори для творчості


Існує безліч варіантів для різних хобі: малювання, вишивання, плетення, складання мозаїки або пазлів тощо. Головна перевага наборів – те, що не треба купляти окремо матеріали та інструменти, придумувати тему та макет. Все вже зібрано і готово для творчості. Дорослі теж можуть допомагати, тоді вся родина отримає задоволення від процесу.

Настільні ігри


Це колективна розвага, яка допомагає дітям розвивати логіку, пам’ять, винахідливість та навички співпраці в команді. Існують як настолки для наймолодших гравців, так і набори категорії «18+», отже, обрати відповідну віку гру дуже легко.  Спортивні товари


Все, що допоможе весело та корисно провести час на свіжому повітрі – варто купувати  та використовувати. Адже це не лише питання дозвілля розвага, але й здоров’я для всіх членів родини.

Торгівельна марка "STRATEG" – український виробник розвиваючих іграшок із екологічно чистих матеріалів. Компанія заробила чудову репутацію завдяки великому асортименту якісної продукції: пазли, настільні ігри (розвиваючі та розважальні), набори для творчості та спортивні товари.

Інформація розміщена на правах реклами

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Ліки для Руслана

Допомагаємо разом

Ліки для Руслана