Ретроградний Меркурій до 25 квітня: на що чекати та як поводитися

Ретроградний Меркурій до 25 квітня: на що чекати та як поводитися
05.04.2024
781
Від 1 до 25 квітна рух планети Меркурій зміниться з прямого, тобто проградного, на зворотній - ретроградний. Меркурій є найближчою до Сонцяі планетою, він обертається навколо нього на 88 днів.
 
Астрологи завжди звертають увагу на ретроградний рух планет та запевняють, що такий період має для людей певні наслідки.
 

Як ретроградний Меркурій впливає на людей

 
Всі сфери та напрямки, за які відповідає Меркурій, можуть в тій чи іншій мірі постраждати під час ретроградного руху планети. Зокрема, Меркурій тісно пов'язаний з комунікацією, подорожами, підприємницькою діяльністю, торгівлею, партнерством.
 
Найбільші складнощі очікують людей у всьому, що пов'язано зі спілкуванням. Вам може бути складно донести потрібну інформацію до інших, і самі ви також часто розумітимете людей спотворено або неправильно. Непросто зараз буде тим, хто навчається, відвідує тренінги та семінари - знання засвоюватимуться складніше. Очікуються складнощі з будь-якими справами, пов'язаними з розумовою діяльністю, підписанням документів та підприємництвом, торгівлею.

 
Період ретроградного Меркурія -  не найкращий для подорожей, тоже якщо у вас є можливість перенести поїздку на більш сприятливий час - зробіть це. Якщо ж такої змоги не маєте, краще підготуватися до подорожі ретельніше, ніж зазвичай. Важливо перевірити коректність квитків (правильна дата, час, місце призначення тощо), підготувати список важливих речей, зібратися заздалегідь, Якщо вирушаєте не власним транспортом, намагайтеся прибути у місце відправлення трохи раніше, щоб не нервувати через можливі перешкоди.
 

Що не варто робити у період ретроградного Меркурія

 
Призначати важливі ділові зустрічі, перемовини
 
Підписувати договори
 
Розпочинати нові справи
 
Вірити в правдивість отриманої інформації інформації без додаткової перевірки
 
Починати опанування нової професії
 

Що варто робити у цей час

 
Бути уважними при підписанні будь-яких угод
 
Віддавати борги
 
Завершувати старі справи
 
За можливості відкладати поїздки та серйозні покупки до більш сприятливих часів
 
Достатньо відпочивати

Читайте також про магнітні бурі у квітні 2024: коли та як уберегтися.

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Реабілітація для Марійки

Допомагаємо разом

Реабілітація для Марійки