Зараз в ефірі
Хеппі Ранок до 10:05
Зараз в ефірі
Хіт FM Тільки хіти!

День братів та сестер: коли та як відзначати

День братів та сестер: коли та як відзначати
10.04.2024
574
10 квітня у багатьох країнах світу відзначають зворушливе сімейне свято - День братів та сестер. Традиція святкувати цей день започаткувалася в США, де свято має назву National Siblings Day (Національний день братів та сестер).
 

Історія свята

 
Ідея свята належить американці Клаудії Еварт. Приводом для її виникнення стала сумна історія - жінка рано втратила своїх брата й сестру і тяжко переживала їхню смерть.  На згадку про таких близьких людей Клаудія вирішила запропонувати ідею нового свята, а дату було вибрано не випадково - це був День народження сестри жінки.
 

Свято є відносно молодим, у США його почали відзначати у 1998 році, але традиція швидко розповсюдилася в інших країнах.
 

Суть свята

 
Основною метою свята є привід відчути вдячність за наявність братів та сестер. Свято є актуальним для багатьох: наприклад, у США близько 80% людей мають братів чи сестер. 
 
Це свято вже почало набувати своїх традицій. В цей день заведено вітати братів та сестер,  телефонувати чи зустрічатися з ними, говорити слова вдячності та навіть робити приємні сюрпризи. До речі, свято стосується не лише рідних братів та сестер.Дізнавайтеся також про те, хто переможе на Євробаченні та які шанси України за ставками букмекерів.

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Ліки для Руслана

Допомагаємо разом

Ліки для Руслана