Юлія Саніна виконала пісню "Коханий" для нового проєкту Тіни Кароль "Дім звукозапису"

Юлія Саніна виконала пісню
09.04.2024
388
Тіна Кароль запустила новий YouTube-проєкт "Дім звукозапису" (або ДЗЗ). Проєкт присвячений українським пісням, які, на думку Тіни, є несправедливо забутими - авторка прагне подарувати їм нове життя та несподіване звучання.
 
"Вірю, що разом ми зможемо збагатити наш музичний простір піснями, які точно повинні бути у вашому серці. Тож будьте першими, хто відкриє та дізнається про світ музики більше", - поділилася співачка.
 
 
У кожному випуску буде новий герой, з яким Тіна Кароль вестиме розмову в форматі інтерв'ю. Після розмови гість виконуватиме підібрану для нього українську пісню - наживо та з першого та єдиного дубля. Після кожного випуску виконана композиція виходитиме як повноцінний сингл артиста на всіх стрімінгових платформах. 
 
Назва "Дім звукозапису" відображає сутність проєкту, а також пов'язана з місцем, де проходять зйомки: це легендарний Будинок звукозапису Українського радіо, в якому понад 50 років записувались знакові українські пісні. 
 
Першою героїнею ДЗЗ стала фронтвумен гурту THE HARDKISS Юлія Саніна. Співачка виконала пісню "Коханий" Ігоря Поклада у джазовому аранжуванні.
 
 
"Хочу подякувати Тіні, яка в такий складний час все одно робить подібні проєкти, аби поповнити скарбничку звучання української пісні новими переспівами. Я вважаю дуже цінним те, що вона наважилася і зробила такий масштабний, вагомий та важливий проєкт", - розповіла Юлія Саніна.А ще нещодавно гурт Бумбокс випустив свою найнезвичнішу пісню "Фіртка".

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Реабілітація для Марійки

Допомагаємо разом

Реабілітація для Марійки