Шон Пенн представив фільм про українську боротьбу та розповів, що б зробив з президентом рф

Шон Пенн представив фільм про українську боротьбу та розповів, що б зробив з президентом рф
17.04.2024
176
Нещодавно популярний голлівудський актор Шон Пенн представив німецьким глядачам документальну стрічку про свою подорож до України після початку повномасштабного вторгнення. У фільмі "Суперсила" він розповідає про мужнє протистояння нашої країни агресору, про Президента України Володимира Зеленського, та показує фрагменти інтерв'ю з ним.


В інтерв'ю виданню BILD актор вкотре висловився про свою підтримку України та поділився думкою, що уряд США робить недостатньо для підтримки нашої країни у війні.
 
"На жаль, я бачу, що моєму уряду сьогодні бракує волі, лідерства і жертовності, які були у президента Рузвельта у Другій світовій. Я вірю в стійкість українців, які борються за кожну п'ядь своєї території, включно з Кримом. Ось чому ми не повинні допустити поразки в цій війні. Цього не повинно статися. Незалежно від того, демократи чи республіканці при владі. Якщо ми програємо цю війну, це може стати і кінцем Сполучених Штатів. Знаєте, я дитя війни у В'єтнамі. Я виріс на її жорстоких і злочинних картинах. Тому я ніколи не вірив, що зброя приводить до миру. Але зараз ми повинні дати Україні все, що у нас є, щоб зупинити цю війну", - розповів актор.
 
У фільмі "Суперсила" є незвичні кадри зустрічі Шона Пенна та Джека Ніколсона з путіним у 2001 році, зроблені під час візиту акторів до москви. Журналісти BILD запитали, що зробив би Пенн зараз, якби зустрівся з президентом рф. Той відповів, що вдарив би його.
 

Ще про підтримку України: нещодавно учасник Євробачення, якому пророкують перемогу, зворушив виконанням пісні "Teresa & Maria".

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Ліки для Ярослава

Допомагаємо разом

Ліки для Ярослава