Зараз в ефірі
Хеппі Ранок до 10:05
Зараз в ефірі
Sting Shape Of My Heart

Ідеальний парфум: нові почуття та емоції

Ідеальний парфум: нові почуття та емоції
17.04.2024
126
Заведено вважати, що нюх не відіграє в нашому житті таку важливу роль, як слух і зір. Але багато хто з нас перехворів на ковід і на деякий час втратив звичну можливість розрізняти та сприймати запахи. Несподівано для себе ми зрозуміли, яким важливим є саме нюх.

Першим вивчати вплив ароматів на поведінку людини взявся американський психіатр Алан Гірш. Почав він з того, що в окремих секціях магазинів розпорошувалася розроблена ним ароматна есенція. Після цього відвідуваність і відповідно продажі збільшилися в них приблизно на третину порівняно з іншими відділами. Потім вчений провів клінічні дослідження та встановив цілу низку цікавих фактів. Наприклад, запах лаванди й сандалового дерева розслабляє, а гвоздика й троянда підбадьорять краще, ніж філіжанка міцної кави.

Очевидно, що ідеальний парфум здатен викликати почуття та емоції, яких нам не вистачає. Розберемось, чим конкретно може допомогти парфумерна композиція на прикладі нішевого французького аромату унісекс Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540.

Особливий підхід до створення ароматів


Почнемо зі знайомства з брендом. Марка Maison Francis Kurkdjian заснована 2009 року відомим французьким парфумером і бізнесменом Франсісом Куркджяном. Слава й популярність прийшли до нього ще в середині 90-х, коли він створив для модного дому Жана-Поля Готьє ідеальний парфум для чоловіків Le Male, що став одним з найпродаваніших у світі.

Франсіс не любить плисти за течією й постійно генерує оригінальні ідеї, які не збігаються з шаблонними тенденціями в парфумерії. Він відкрив у Парижі ательє з виготовлення ароматів на замовлення та відтворив для Версальського палацу улюблені парфуми королеви Франції та Наварри Марії-Антуанетти Австрійської.

Створена Франсісом Куркджяном колекція Baccarat Rouge 540 передає гармонію людини та природи. Крім парфумів, до неї також входять запашне мило, свічки, спрей для волосся, олія для тіла.

Оновлена пропозиція


Композиція Maison Francis Kurkdjian представлена 2015 року й випущена на честь 250-річчя французької марки кришталю Баккара. У 2017-му вона пропонується в оновленій версії. Відзначимо, що обидва варіанти представлені на сайті мультирегіонального інтернет-магазину MAKEUP.

Шанувальники марки відразу назвали ці оновлені парфуми ідеальними, відзначили їх яскравість і насиченість. У цій композиції дивовижним чином переплітаються квіткові та східні мотиви. Вона гармонійно підкреслює найкращі сторони чоловічої та жіночої натури.

Запашні складові та особливості їхнього сприйняття


  • Початкова нота. Гіркий мигдаль надає вишуканості, аристократичності та навіть екзотичності, завдяки легкій гіркуватості. Це ідеальний парфумерний мотив для тих, кому не вистачає цілеспрямованості. Шафран зі своєю гіркувато-солодкою пікантною гостротою створює атмосферу особливої чуттєвості та сексуальності. Його багатогранність дає змогу створити ідеальний парфум для тих, хто хоче виділитися з натовпу та підкреслити свою індивідуальність.
  • Нота серця. Єгипетський жасмин наповнить ваш день позитивом, а ввечері налаштує на романтичний лад. З ним ви відчуєте себе невимушено та розкуто. Він стимулює креативність і нестандартне мислення. Білий кедр допомагає зосередитися, знімає напругу, покращує настрій.
  • Кінцеві ноти. Деревні мотиви сприймаються по-різному. Для чоловіків це особливий статус і респектабельність. Жінкам, які відчувають певні труднощі у спілкуванні з коханим, деревні ноти додадуть внутрішньої гармонії, щоб стати більш терпимими до недоліків партнера. Мускус – це чуттєва складова, яка викликає різні емоції у чоловіків і жінок. У чоловіків він асоціюється зі свободою, впевненістю у власних силах, сміливістю та рішучістю. У жінок аромат мускусу викликає приємні емоції, а також додає створюваному образу витонченості.

Підібрати ідеальний парфум непросто. Але за допомогою такого аромату ви зможете розповісти про себе те, що практично неможливо передати словами. Але цим його можливості не обмежуються. Ідеальний парфум багато чого вміє. Протестуйте композицію Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 і відкрийте для себе її оригінальне, емоційне звучання й особливі можливості.

Інформація розміщена на правах реклами

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Ліки для Ярослава

Допомагаємо разом

Ліки для Ярослава