Чого не має бути в котячому кормі

Чого не має бути в котячому кормі
25.04.2024
172
Вибір якісного та безпечного корму — запорука здоров'я та довголіття вашого пухнастого улюбленця. На жаль, не все на ринку відповідає потребам котів, а часом навіть може містити шкідливі інгредієнти, які негативно впливають на їхнє самопочуття. Насамперед корм для котів має бути збалансованим і відповідати харчовим потребам. Тож яких складників необхідно уникати у виборі котячої поживи — розглянемо в статті.

До яких компонентів варто ставитись обережно


Серед компонентів, яких краще уникати в котячому кормі:

  1. Штучні барвники та консерванти — це сполуки, які можуть призводити до алергічних реакцій та інших проблем із вашим улюбленцем. Краще вибирати поживу з натуральними інгредієнтами та без домішок.
  2. Зерно та крохмаль — через те, що коти є м'ясоїдними тваринами, ці компоненти можуть бути важкими в перетравленні та спричинити проблеми зі шлунково-кишковим трактом. Вибирайте щось із високим вмістом білка.
  3. Неконтрольовані компоненти — це інгредієнти, які можуть бути додані до їжі тварин без належного контролю. Перевіряйте склад корму на наявність домішок, таких як ароматизатори та підсолоджувачі.
  4. Низький вміст м'яса — дуже важливо, щоб їжа для котів містила достатню кількість м'ясних продуктів, оскільки це відповідає природним харчовим потребам чотирилапого.
  5. Відсутність необхідних вітамінів і мінералів — нестача певних поживних речовин може призвести до серйозних проблем зі здоров'ям.

Правильне харчування — це ключ до довголіття та щасливого життя вашого улюбленця. У виборі поживи завжди звертайте увагу на склад і якість інгредієнтів, щоб забезпечити йому здоровий розвиток та активність.

Як вибрати хороший корм для кота


Вибір хорошого корму для кота — основний момент у догляді за вихованцем, тому що показує, наскільки важливим він для вас є. Ось деякі критерії, на які варто зважати у виборі поживних смаколиків:

  1. Віддайте перевагу виробам, які містять високоякісні натуральні інгредієнти, такі як м'ясо та риба.
  2. Консультуйтеся з ветеринаром щодо рекомендацій із харчування вашого котика.
  3. Виберіть між сухим, вологим або комбінованим типами корму залежно від потреб улюбленця.
  4. Придбайте котячу їжу від надійного виробника, який має добру репутацію та випускає продукцію відповідно до стандартів безпеки та якості.

Пам'ятайте, що правильне харчування — важлива частина догляду за чотирилапим, тому робіть вибір з огляду на його потреби та враховуйте рекомендації.

Інформація розміщена на правах реклами

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Реабілітація для Марійки

Допомагаємо разом

Реабілітація для Марійки