Яку користь для шкіри приносить хороший тональний крем

Яку користь для шкіри приносить хороший тональний крем
26.04.2024
138
Якісна тональна основа — це більше, ніж просто покриття. Ось деякі переваги, які ви можете отримати, вибравши правильний продукт для своєї шкіри.

1. Рівний колір обличчя


Тональний крем приховує дефекти шкіри, надаючи їй більш гладкого й здорового вигляду. Засіб із природним покриттям покращить тон вашої шкіри та зробить колір обличчя рівним. Інгредієнти, що входять до складу деяких тональних основ, також активно покращують стан шкіри, посилюючи її природне сяйво. Підібрати продукт, який ідеально доповнить ваш відтінок шкіри, ви можете в інтернет-магазині «Ватсонс»: https://www.watsons.ua/uk/makiyazh/ton-oblichchya-ta-rumyana/tonalni-kremi/c/H1005.

2. Захист від сонця


Хоча вплив сонячного світла важливий для шкіри, оскільки воно забезпечує нас вітаміном D, надмірна кількість сонця може призвести до пошкодження шкіри та передчасного старіння. Багато тональних основ включають захист від променів UVA і UVB з використанням таких інгредієнтів, як оксид цинку й оксид титану.

3. Догляд за шкірою


Найчастіше тональний крем – це не просто продукт декоративної косметики. Багато формул збагачені корисними компонентами, які активно покращують здоров'я вашої шкіри, стаючи цінним доповненням до щоденного догляду.

4. Антивікові властивості


Ваш тональний крем може діяти як ефективний бар'єр, що перешкоджає проникненню патогенів та забруднюючих речовин на поверхню шкіри. Це допомагає зменшити пошкодження вільними радикалами та прискорене старіння, яке можуть спричинити ці частинки.Як підібрати тональний крем відповідного кольору для вашої шкіри?


При такій великій кількості брендів знайти відповідну тональну основу для шкіри може виявитися непростим завданням. Наведені поради дадуть корисну інформацію, яка полегшить вам вибір кольору.

  • Використовуйте природне освітлення

Тестуючи відтінки тонального крему на шкірі, переконайтеся, що ви знаходитесь поруч із вікном або в місці з достатнім природним світлом. Також слід протестувати засіб не тільки на обличчі, а й на шиї, щоб переконатися, що колір відповідає всім областям, на яких ви використовуватимете продукт.

  • Знайте свій тип шкіри

Перед тим, як ви зможете визначити колір тонального крему, ви повинні чітко розуміти свій тип шкіри. Волога основа найкраще підходить для шкіри від нормальної до сухої, а матова – від комбінованої до жирної.

  • Враховуйте пору року

Якщо ви знайшли ідеальний тональний крем, що підходить до тону вашої шкіри взимку, у теплі місяці, швидше за все, вам доведеться замінити його. З приходом сонячних днів шкіра засмагає, і це значно впливає її тон.

  • Зверніться до фахівців

Коли справа доходить до вибору правильного засобу для шкіри, потрібно враховувати багато факторів, тому краще проконсультуватися з фахівцем. Це може бути дерматолог, візажист чи консультант у магазині, поінформований про особливості косметичної продукції.

Інформація розміщена на правах реклами

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Реабілітація для Марійки

Допомагаємо разом

Реабілітація для Марійки