alyona alyona та Jerry Heil представили сингл «Подоляночка»

alyona alyona та Jerry Heil представили сингл «Подоляночка»
15.05.2024
331
Вже на ранок після того, як наші дівчата завоювали третє місце в фіналі Євробачення-2024 в Швеції, вони представили новий спільний трек «Подоляночка» «як подарунок всім дівам».

Після фіналу alyona alyona та Jerry Heil щиро подякували за підтримку глядачам, адже судді дали українкам лише 146 балів, а саме глядачі додали ще 307 балів:

«Ми були на “death spot”! Статистично всі, хто в ефірі 2м номером, займав місця від 20 і вище! Ми з вами вирвалися на 3 місце! Ви розумієте, що взагалі ми з вами зробили разом? А принагідно ще раз потужно привернули увагу до України, згадали про полонених Азову і вразили сучасним звучанням української музики та професійністю та креативністю команди! Низько вклоняємося всім вам, Діви та Люди! Ми пройшли цей шлях разом!».


Пісня «Подоляночка» написана українською та англійською мовами. Вона продовжує тему хіта "Teresa & Maria" про жіночу силу, єдність та надію:

Wash off your make up
You don't need to fake up
Take a step and break up
It's a time to wake up
… В тобі так багато сил
Безумовної краси
В світ тепло своє неси
Вже від завтра
За першу добу трек набрав на YouTube понад 100 тисяч переглядів.

Дивіться також, як нинішній переможець Євробачення-2024 Nemo зі Швейцарії ще до конкурсу переспівав пісню "Teresa & Maria".

Фото з сайту Євробачення

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Ліки для Ярослава

Допомагаємо разом

Ліки для Ярослава