Зараз в ефірі
Хеппі Ранок до 10:05
Зараз в ефірі
Хіт FM Тільки хіти!

Який корпус смартфона краще обрати

Який корпус смартфона краще обрати
15.05.2024
257
За світовою статистикою, середній термін служби смартфона – від 3 до 5 років. Далі або користувач випадково розбиває смартфон, або просто слідкує за трендами та прагне мати актуальнішу модель.

Авжеж, виробники гаджетів постійно пропонують щось новеньке та цікаве. Наприклад, флагманські 15 Pro Max мають корпус з авіаційного титану, який міцніший за решту матеріалів.

Виявляється, матеріал корпусу смартфона впливає на кілька важливих аспектів:
  1. Міцність всієї конструкції
  2. Захист «начинки» від температур
  3. Вага та розмір гаджета
  4. Зручність для триманні в руці
  5. Зовнішній вигляд та статусність


Матеріали корпусів смартфонів



Метал


  • Алюміній – найлегший і найдешевший матеріал з високою теплопровідністю, але він не такий міцний, як решта металів.
  • Нержавіюча сталь стійка до пошкоджень, впливу вологи та температур, але значно впливає на вагу гаджета. 
  • Титан – інноваційний матеріал, який поєднує легкість алюмінію та міцність сталі, саме тому він використовується у виробництві літаків та космічних кораблів. Звісно, він дорожчий за інші.



Скло


Гартоване скло може бути майже таким же міцним, як метал; скляна поверхня ефективно відводить тепло і гарно виглядає. Але якщо скло пошкоджене при падінні – смартфон потребуватиме серйозного ремонту.


Пластик або гума


Це найдешевший матеріал, легкий та приємний на дотик, до того ж - дозволяє відтворити будь-яку форму та колір. Але пластик або гума гірше захищають механізм смартфону і є не настільки екологічними, як метал або скло.



Протиударний корпус


Це комбінація кількох матеріалів, спеціально розроблена для максимального захисту смартфона від механічних пошкоджень. Зазвичай вона складається з міцного металевого каркасу, кількох амортизаційних шарів та різних матеріалів для поглинання ударів всередині корпусу. 

Такі корпуси розраховані на використання в екстремальних умовах і значно впливають на ціну смартфону. Щодо обіцянки «Waterproof» - не варто занурювати смартфон у воду навмисно. Якщо вода потрапить всередину – вона може не витримати такого випробування.

Звісно, більшість корпусів складається з кількох матеріалів, наприклад: металева рамка та скляна або пластикова поверхня. До того ж, будь-який корпус можна додатково захистити та зробити унікальним за допомогою чохлів. 

Матеріали чохлів для смартфонів


  • Силікон
  • Пластик
  • Дерево
  • Шкіра
  • Тканина

У кожного з цих матеріалів є свої переваги та недоліки. Але треба пам’ятати, що чохол – це лише додатковий аксесуар. Якщо матеріал для корпусу недостатньо міцний – варто поводитися зі смартфоном обережно. Або ж відразу надавати перевагу міцнішим матеріалам.

Дорогий флагман чи бюджетна модель, смартфон на кілька років чи щороку новинка – обирати лише вам. Головне – залишайтесь на зв’язку з близькими!

Інформація розміщена на правах реклами

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Кроітор Артем, 5 років

Допомагаємо разом

Кроітор Артем, 5 років