Музично-культурний фестиваль «V’YAVA Єднання» в Києві

Музично-культурний фестиваль «V’YAVA Єднання» в Києві
23.05.2024
182
Мета заходу — зібрати 3 млн грн на потреби 3-ої окремої штурмової бригади, а також на напрям «Медичної допомоги» в межах платформи UNITED24. Гасло фестивалю: військові воюють за наші землі та життя, але саме культура воює за душу нації.

За чотири дні на п’ятьох сценах «V’YAVA Єднання» зіграють понад 400 артистів різних жанрів.   Серед них — THOMAS SCHUMACHER, LONDON ELEKTRICITY, ONUKA, Go_A, СКАЙ, Саша Чемеров, O.TORVALD, ZIFERBLAT, CHEEV, KRUT, Пиріг і Батіг, Стас Корольов & Vesnavoseny, TEMBER BLANCHE, Kurs Valut, NAZVA, KHAYAT, KARTA SVITU, VOTUMA, dj KON', Баламути, ЯсноКрасно, Кралиця, товариство Київського кобзарського цеху та інші артисти.

25 травня в межах «V’YAVA Єднання» пройде «DANCE UNITY FEST» — 70 шоу-команд будуть змагатися за звання найкращої та призовий фонд.

Під час фестивалю відбудуться майстер-класи, виставки та ярмарок. Українські майстри навчатимуть охочих гончарству, ткацтву, ковальству, випіканню жайворонків із тіста, різьбленню тощо. На виставці «identification. Код нації» будуть представлені понад 100 творів 19 українських митців.

В спортивних зонах можна буде пограти в баскетбол, настільний теніс, футбол та інші ігри.  Окремі локації облаштовані для дітей та навіть домашніх тварин. Також на фестивалі є мілітарі-простір із майстеркласами та лекціями.


Фестиваль «V’YAVA Єднання» відбувається на Aрт-заводі «Платформа», квитки можна придбати за посиланням.

Читайте також, як Юлія Саніна виконала головні хіти The HARDKISS у новому звучанні спеціально для Хіт FM.

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Ліки для Руслана

Допомагаємо разом

Ліки для Руслана