Зараз в ефірі
Хеппі Ранок до 10:05
Зараз в ефірі
Хіт FM Тільки хіти!

На що можна перетворити старий смартфон

На що можна перетворити старий смартфон
04.06.2024
150
Смартфон – те, що люди купують найчастіше, адже користуються ним навіть не щодня – щогодини! І ось або техніка вже трохи «втомилась», або вийшла нова приваблива модель, як популярний айфон 15. І старий смартфон, що ще може працювати, відправляється на утилізацію. Чи може він ще бути корисним?  Розглянемо варіанти.

Центр керування «Розумним будинком»


Більшість техніки, яка керується дистанційно, має комунікацію саме через смартфон. Замість того, щоб встановлювати відповідні застосунки на телефони всіх домашніх, можна використовувати окремий апарат, який завжди знаходиться вдома. 


Додатковий Wi-Fi роутер або модем


  • Іноді є потреба додатково «роздати» бездоротовий інтернет, наприклад, сусідам, в яких вимкнене світло – достатньо активувати мобільну точку доступу в старому смартфоні та передати новим користувачам QR-код.
  • Також смартфон можна використати як модем для персонального комп’ютера – приєднати через USB та увімкнути мобільний інтернет.


Годинник, будильник або таймер


Від звичайного домашнього годинника смартфон вигідно відрізняється наявністю календаря, який вчасно нагадає про свята та важливі події. На відміну від механічного будильника чи таймера, смартфон дозволяє планувати будь-яку кількість сигналів. Можна також використовувати пристрій як трекер сну біля ліжка.


Камера відеоспостереження


IP-камера – досить дорогий та складний пристрій. Але іноді система спостереження потрібна на короткий час – у дитини нова няня, домашній улюбленець вперше залишається сам, або родина нарешті їде у відпустку і дбає про охорону квартири. На такий випадок вистачить старого смартфона, який ви налаштуєте самостійно.Медіа-центр для дітей чи в подорожі


Як телевізор чи розумна колонка, смартфон з персонального гаджета може перетворитись на річ, якою вільно користуються всі домашні. Особливо це зручно, коли є малеча, що ще не має власного смартфону, але дуже хоче гратися батьківським. На такий випадок можна залишити в гаджеті лише необхідні та безпечні застосунки.

Також смартфон зручно використовувати як медіа-центр в подорожі, щоб заощадити заряд основного телефона. Старий смартфон дає необмежену можливість:
  1. Дивитись фільми та відео
  2. Слухати радіо чи музику
  3. Грати в ігри або виконувати навчальні програми
  4. Читати електронні книжки
  5. Фотографувати, знімати відео, створювати будь-який контент


Навігатор чи відеореєстратор


Ваш основний смартфон чудово виконує ці функції, але вони значно знижують заряд акумулятора. Залишитись «в полі» без зв’язку так само небезпечно, як і без маршруту.
До того ж, пристрій в автомобілі можна стаціонарно встановити і налаштувати, щоб не повторювати процедуру щоразу.


Запасний павербанк


Коли ваш новенький улюблений смартфон вже вичерпав запас акумулятора, а потім і павербанка, можна просто переставити картку в старий пристрій. І ось ви знову на зв’язку!
Отже, не поспішайте викидати свій старий смартфон, якщо можете знайти для нього нове призначення.

Інформація на правах реклами

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Ліки для Ярослава

Допомагаємо разом

Ліки для Ярослава