Зараз в ефірі
Хеппі Ранок до 10:05
Зараз в ефірі
alyona alyona та Jerry Heil Teresa & Maria

Коли і де пройде фестиваль ATLAS в 2024 році

Коли і де пройде фестиваль ATLAS в 2024 році
11.06.2024
1116
Найбільший фестиваль країни повертається, щоб зібрати кошти для українських військових.

12–14 липня ATLAS UNITED 2024 відбудеться в Києві, у Blockbuster Mall. На території ТРЦ та в підземному паркінгу будуть розташовані 6 сцен. Окрім цього, фестиваль безкоштовно відвідають 6 000 осіб з інвалідністю, для яких буде побудований спеціальний сектор з подіумом.

Очікуються виступи понад 70 артистів, серед яких Бумбокс, Жадан і собаки, Артем Пивоваров, БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ, DANTES, КУРГАН і AGREGAT, Друга Ріка, LATEXFAUNA, Verka Serduchka з премʼєрою українськомовної програми та світові артисти, які вперше після початку повномасштабного вторгнення дадуть концерти в Україні.

Окрім музичної частини, в програмі також «Підпільний стендап»: Василь Байдак, Настя Зухвала, Свят Загайкевич, Сергій Чирков, Світлана Немонежина, Женя Коротков та багато інших.Мета ATLAS UNITED 2024 — зібрати мінімум 100 мільйонів гривень. Частина коштів буде направлена на придбання роботів через фандрейзингову платформу UNITED24, а інша — на забезпечення дронами ЗСУ. Долучитися до збору можна буде також онлайн-донатом на будь-яку суму.


Квитки на фестивалі ATLAS, які мали відбутися в минулі роки, але через повномасштабне вторгнення були перенесені, дійсні цьогоріч. Нові квитки продаються виключно через  застосунок Monobank, адже 15% з кожного квитка відразу відраховується на загальний збір на дрони. Ціна від 1400 грн. до 3250 грн. залежно від кількості днів фестивалю.

У застосунку також є лайнап по днях, який організатори обіцяють поступово оновлювати.  Імена закордонних артистів, які приїдуть на ATLAS UNITED 2024, все ще залишаються таємницею. Отже, чекаємо на новини! 

Що ж до інших гучних музичних подій - згадаємо, хто отримав Національну музичну премію YUNA 2024.

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Ліки для Ярослава

Допомагаємо разом

Ліки для Ярослава