Зараз в ефірі
Хеппі Ранок до 10:05
Зараз в ефірі
Хіт FM Тільки хіти!

Готуємось до поклейки шпалер

Готуємось до поклейки шпалер
18.06.2024
112
Шпалери – це чудовий спосіб оновити інтер’єр дому, але просто шпалери купити та поклеїти їх – недостатньо для отримання найкращого результату. Для його досягнення необхідно правильно підготувати стіни. Від якості підготовки та поклейки залежить довговічність і зовнішній вигляд шпалер.

Перш ніж розпочати оновлення стін, важливо правильно підібрати шпалери для вашого інтер’єру. Враховуйте колірну гаму, текстуру та дизайн шпалер, що найкраще пасують до вашого приміщення. Відвідайте кілька магазинів або онлайн-платформ для порівняння цін і варіантів. Зверніть увагу на якість матеріалу, з якого виготовлені шпалери, а також на наявність сертифікатів якості. Враховуйте площу приміщення та купуйте їх з невеликим запасом, щоб уникнути нестачі матеріалу під час роботи.Завжди дотримуйтесь інструкцій виробника шпалер та клею. Кожен тип шпалер може вимагати специфічного підходу до підготовки стін, тому важливо ознайомитися з рекомендаціями на упаковці. Ось декілька основних порад, які допоможуть підготувати стіни для поклейки шпалер:

1. Видалення старих шпалер


Перший крок – видалення старих шпалер, якщо вони є. Це можна зробити за допомогою спеціальних засобів для видалення шпалер або просто змочуючи їх водою. Використовуйте шпатель для обережного зняття шпалер, намагаючись не
пошкодити поверхню стіни.

2. Очищення стін


Після видалення шпалер важливо ретельно очистити стіни від залишків клею, бруду та пилу. Використовуйте м’яку губку або ганчірку, змочену в теплій воді з невеликою кількістю миючого засобу. Очищення стін забезпечить краще прилипання нових шпалер.

3. Вирівнювання поверхні


Перевірте стіни на наявність тріщин, дірок чи інших дефектів. Використовуйте шпаклівку для заповнення тріщин та дірок. Після висихання шпаклівки відшліфуйте поверхню наждачним папером, щоб досягти гладкої поверхні.

4. Грунтування стін


Грунтування стін – це важливий етап підготовки, який покращує адгезію шпалерного клею до стіни. Використовуйте грунтовку, яка підходить для типу стін у вашому домі. Нанесіть грунтовку рівномірно за допомогою валика або кисті та дайте їй повністю висохнути.

5. Остання перевірка


Після виконання всіх попередніх кроків, перевірте стіни на наявність пилу, залишків грунтовки або інших забруднень.

Підготовка стін для поклейки шпалер – це важливий процес, який впливає на кінцевий результат. Ретельне виконання кожного з описаних кроків допоможе вам досягти ідеального вигляду ваших стін і забезпечить довговічність покриття.

Відповідально підходьте до підготовки і ваш новий інтер’єр радуватиме вас довгі роки!

Інформація розміщена на правах реклами

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Ліки для Ярослава

Допомагаємо разом

Ліки для Ярослава