7 лайфхаків для онлайн-шопінгу

7 лайфхаків для онлайн-шопінгу
18.11.2024
165

Робити покупки онлайн – це дуже зручно, адже для цього не потрібно ходити по людних магазинах та стояти у чергах. А щоб такий шоппінг був ще й максимально вдалим, користуйтеся нашими лайфхаками. 
 

Вивчайте характеристики
 

Будь-який продавець прагне показати свій товар у найкращому вигляді, тому фото на сайтах завжди виглядають привабливо. Однак лише детальне вивчення характеристик дозволить зрозуміти, що ж насправді вам пропонують, і особливо це стосується іноземних сайтів. Якщо розмірів, матеріалу, потужності чи будь-якої іншої характеристики, яка вас цікавить, не знайдено – не соромтеся запитати про неї у продавця. Краще все з’ясувати заздалегідь, аніж отримати замість ковдри – килимок для миші, а замість вишивки – відповідний принт.
 

Встановіть ліміт на картці
 

Задля безпеки ваших коштів краще встановити ліміт на покупки в інтернеті. Ніяких незручностей у цьому немає, адже якщо ви заплануєте крупну покупку, сума якої буде більшою - ліміт нескладно змінити напередодні.
 

Використовуйте бонуси, знижки та кешбек 
 

Більшість магазинів пропонує знижки та бонуси з різними умовами. Це може бути безкоштовна доставка від певної суми, знижка за відгук, бонуси при повторній покупці. Також чимало магазинів дарують знижки та спеціальні пропозиції до Дня народження – чому б не скористатися такою можливістю.

Кешбек пропонують магазини, банки, а нещодавно з'явився ще й Національний cashback від держави. Якщо налаштувати відповідні застосунки в телефоні та ретельно придивлятись до пропозицій магазинів - можна повертати досить великі суми. Що з ними робити - витрачати на нові покупки чи перераховувати на благодійність - це вже вирішувати вам, але ці гроші точно не зайві. 

 

Не орієнтуйтесь на розмір
 

При купівлі одягу та взуття не варто орієнтуватись лише на розмір, вказаний на сайті. Обов’язково ознайомтеся з розмірною сіткою саме того бренду, який вас зацікавив. Кілька сантиметрів, якими різняться показники розмірів у різних компаній, можуть виявитися дуже важливими. Також варто звертати увагу на матеріал: наприклад, шкіряне взуття з часом розношується, а одяг з чистої бавовни трохи «сідає» при першому ж пранні.

 

Не поспішайте реєструватись
 

Не рекомендовано авторизуватись у всіх підряд магазинах, навіть якщо сервіс наполегливо радить реєстрацію. Надавати особисті дані – це завжди певний ризик, особливо якщо сайт здається вам недостатньо надійним. Реєструйтесь лише тоді, коли точно вирішили робити покупку саме в цьому магазині.
 

Читайте відгуки
 

Перед покупкою варто почитати відгуки і стосовно продавця чи магазина, і стосовно самого товару. Покупці часто роблять помилку, читаючи лише щось одне з цього, і потім шкодують про покупку.
 

Купуйте повторно у перевірених магазинах
 

Якщо покупка виявилася вдалою, а продавець – надійним, збережіть сайт у закладки або підпишіться на розсилку від магазина. Це допоможе вам зекономити час та нерви наступного разу, коли знадобиться подібна річ. Дуже зручно, коли у вас є свій власний список улюблених онлайн-магазинів, вартих довіри.

Інформація розміщена на правах реклами

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Татач Марія, 10 років

Допомагаємо разом

Татач Марія, 10 років