В усі часи ювелірні вироби були не лише прикрасами, але й рухомим майном, яке легко прихопити з собою та обернути на гроші в будь-якому куточку світу. Існує навіть міф, що жінки в деяких країнах Сходу носять на собі всі свої прикраси, щоб, якщо їх раптом виженуть з дому, мати деякий капітал. Це, звісно, не правда, але є раціо в тому, щоб мати під рукою щось мініатюрне і коштовне, окрім смартфону та кредитки.
Отже, давайте передивимось вашу скриньку з прикрасами, щоб визначитись, чого варто позбутись, а що, навпаки, придбати для особливих випадків. Ювелірний інтернет-магазин
Голдмарт, на відміну від більшості ювелірних крамниць, допомагає не лише купити нові вироби, але й продати вже не потрібні.
Переваги виробів з дорогоцінного металу перед біжутерією:
- Універсальна вартість. Якщо ціну авторської прикраси суб’єктивно визначає митець, то ціна золота та самоцвітів – стала, бо її визначає ринок.
- Довговічність. Дорогоцінні метали та каміння з часом майже не змінюються, а після чистки та шліфування виглядають абсолютно як нові.
- Класика, яка завжди в моді. Як маленька чорна сукня, човники на високих підборах та червона помада – діаманти в золотій оправі актуальні в будь-які часи.
У більшості жінок є один-два набори базових ювелірних прикрас: сережки, каблучка, ланцюжок з релігійним символом або кулоном. Наші бабусі та мами звикли, що цього досить, адже не мали багатого вибору, який надають сучасні виробники. Але зараз легко підібрати прикраси під будь-який стиль, костюм чи нагоду.
Прикраси для «червоної доріжки»
Якщо ви потрапите на неї вперше в житті – варто виглядати «на всі сто», інакше другий раз не покличуть. Це, звісно, жарт, але питання прикрас до вечірнього туалету дуже серйозне.
- Кольє – ідеальний варіант до довгої «в підлогу» сукні з глибоким декольте.
- Браслет додає потрібний акцент на відкритих руках.
- Діадема з дорогоцінних матеріалів – не частий аксесуар, потрібний хіба що на балу в королівської родини або на вашому незабутньому весіллі.
Тематичні вечірки та фотосесії
З одного боку, шкода витрачати гроші на те, що потрібно раз на рік; з іншого – свята трапляються регулярно. Отже, варто мати тематичні комплекти прикрас на такі свята:
- День народження
- Весілля та його річниці
- Різдво та Новий рік
- День Незалежності України
- Професійні свята
Сезонні ювелірні вироби
Так, існують прикраси «на літо» та «на зиму». Вибір залежить від форми та ваги виробів, особливостей самоцвітів – якщо, звісно, ви знаєтесь на їхніх якостях. Врешті-решт, носити те саме щодня 356 днів на рік – нудно.
Дитячі прикраси на кожен день
Якщо дівчинка мріє про сережки, не варто відповідати: «Коли виростеш», бо дитинство буває раз в житті. А проколювання вух зараз – абсолютно безпечна медична процедура (краще все ж не робити цього самотужки, а звернутись до фахівця).
Також в родині вірян в будь-якому віці доречно носіння релігійних символів, на кшталт ланцюжка з хрестиком.
Щодо пірсингу в підлітковому віці є різні точки зору, але рішення має приймати дитина разом з батьками.
Чоловічі прикраси для особливих випадків
Більшість чоловіків майже не носять ювелірних прикрас, максимум – ланцюжок з кулоном та обручка. Але є випадки, коли до вечірнього костюму варто додати аксесуари. Це може бути:
- Затискач для краватки
- Запонки для сорочки
- Браслет
Отже, створюючи перелік подарунків на зимові свята або Дні народження, згадайте про ювелірні прикраси. Зручно та вигідно купувати їх в ювелірному інтернет-магазині GoldMart, де є вироби, що були у використанні. Всі вони проходять перевірку, а також чистку, дезінфекцію та шліфування; виглядають як нові, проте коштують дешевше.
Вигідних та приємних вам покупок!
Інформація розміщена на правах реклами