Як пережити понеділок: 7 корисних лайфхаків

Як пережити понеділок: 7 корисних лайфхаків
08.02.2021
3519
Перший день тижня багатьом здається справжнім випробуванням, і на це є чимало причин. Дається взнаки і різка зміна режиму дня, і наслідки веселих вихідних, та й саме усвідомлення, що попереду ще цілий робочий тиждень. Але є кілька порад, які допоможуть зруйнувати стереотип про найважчий день тижня – принаймні для вас самих.
 
Плануйте на початок дня найлегші задачі

Це може бути читання робочої пошти та корисних статей, планування робочого тижня тощо. Виконання  нескладних завдань допомагає швидко «прокинутись» та увійти в звичний робочий режим.

 
Намагайтеся рідше дивитись у дзеркало

Дослідження доводять: більшість людей вважають себе найменш привабливими по понеділках і це ще одна з речей, які псують нам настрій цього дня. Тож без зайвої потреби не відволікайтесь на те, щоб зазирнути в люстерко – краще вирішіть заздалегідь, що ви прекрасні незалежно від дня тижня.

 
Знайдіть час на розмову чи обід з колегами

Навіть кілька хвилин невимушеного спілкування допоможуть легше та приємніше зануритись у робочу атмосферу.

 
Відкладіть ділові зустрічі

Наради та перемовини краще переносити на післяобідній час – тоді вони будуть більш продуктивними та результативними.

 
Готуйтеся до понеділка заздалегідь

Щоб дарма не витрачати цінні хвилини ранкового спокою, напередодні підготуйте усе, що тільки може знадобитись вам – від одягу до води в чайнику. Зробити це ввечері не так складно, а от зранку ви подякуєте собі за кожну таку дрібницю.

 
Створіть свій власний «мотивуючий плейлист»

Улюблена мукика налаштовуватиме вас на вдалий тиждень. Когось заряджають латинські ритми, когось – енергійні треки з яскравими текстами. Віднайдіть свою власну колекцію та починайте з нею кожен новий тиждень. А поки не маєте такої добірки – вмикайте Хіт FM та надихайтесь!

 
Не вставайте занадто пізно у неділю

Як би не хотілося поніжитись у ліжку до обіду на вихідних, варто пам’ятати – відпочити на тиждень вперед не вийде.  Тож аби краще пристосуватися до раннього підйому в понеділок –вчасно йдіть в ліжко напередодні.

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Реабілітація для Марійки

Допомагаємо разом

Реабілітація для Марійки